Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha van tapasztalt védőnő...

Ha van tapasztalt védőnő válaszadó, tőle kérdezem, hogy mennyire normális, hogy a 2,5 éves unokám otthon délután 3 órát alszik?

Figyelt kérdés
Én azt gondolom, hogy a nappali fáradtság mögött esetleg valami vitamin hiány állhat. Persze állítólag 1/2 10-kor alszik el este, és 7- 1/2 8-kor ébred. Az éjszakai alvást keveslem, ez az alvás -"eltolódás" nem tartható ha bölcsibe kerül.
2012. szept. 7. 22:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%
3 éves a fiam,három órát alszik délben.éjszaka 20-06.30-ig.nincs vitaminhiánya,teljesen egészséges.amikor ébren van,meg sem áll,muszáj pihennie,elfárad az állandó mozgástól
2012. szept. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%
Hú, hirtelen azt hittem, az én anyósom tetszik lenni! Mintha az én lányomról írt volna. Ugyanígy 9-10-kor alszik el, és reggel 7 és 8 között kel, és bizony van, hogy 3,5 órát is alszik napközben. És nem "állítólag", hanem így is van. Rendben az én gyerekem is, meg a maga unokája is. Ilyenkor örülök, hogy az én anyósom 250 km-re van tőlem, és csak telefonon meg e-mailen érintkezünk...
2012. szept. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
88%
Sok oviban is van délutáni alvás, így nem értem a problémát. Persze, hogy alszik délután ha álmos :)
2012. szept. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Pont a bölcsiben alszik többet a kisfiam. Itthon max. másfél órát aludt délben, ott viszont déltől fél háromig altatják őket minimum. A korai kelést egy nap alatt megszokta.
2012. okt. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek az 5. -sel.
2013. febr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!