Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnál Veronika nevet a kislány...

Adnál Veronika nevet a kislányodnak? Ha igen, hogy becéznéd?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 13:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb barátnőm is Veronika, és Verának/Veron-nak hívjuk, de egyébként neki semmi baja se a Verával,Veron-nal se a Veronikával. Bár általában akkor szokták/szoktuk Veronikának hivni amikor mérgesek vagyunk rá.:D Szülei Verusnak becézik, ezt ki nem állhatja.

17L

2010. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem ezt a nevet... =) Egyik legszebb szerintem. De csak a teljes alak. =)
2011. júl. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
én történetesen Veronika vagyok, és gyűlölöm, ha Verának szólítanak. Ki is kérem magamnak! Ha új emberrel ismerkedem meg, első dolgom elmondani, hogy az én nevem VERONIKA nem vera. Így senki sem hív verának.
2012. ápr. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Adnám és Verának vagy Roninak becézném.
2017. nov. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!