Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés utáni tapasztalatok?

Körülmetélés utáni tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Hogy néz ki ? Milyen érzés,hogy fedetlen a makk ? Egyéb tapasztalatok ?
2011. máj. 5. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Egy éve lett nekem megcsinálva. Első pár nap nagyon rossz volt, utána még egy pár hónapig furcsa volt hogy a makk fedetlen de megszokja az ember. A műtéti heg természetesen látszik, de nem para a kinézete.
2011. máj. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 krisz099 válasza:
81%
Egyetértek az előttem mondottakkal. Nekem is műtve volt. Az első napok tényleg rosszak, de meglehet szokni. Utána nincs para sem ahogy már mondták előttem. :)
2011. máj. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem sok év telt el és nagyon rossz tapasztalataim vannak. Kiszáradt a makk nagyon, néha hámlik is, kérges, foltosodik. Barna foltok, amikkel nem lehet mit csinálni és mivel nincs előbőr, ezért látványos :(

A makk mivel kérges, érdes, nem igazán érzek vele sokat. Maszturbálás elég keserves, az orális szex meg úgy, ahogy van, felejtős. Valamiféle visszaállítást tervezek...

Nagyon megnézik az öltözőben, gyerekkoromban kifejezetten rossz élményeim voltak emiatt, szégyelltem is nagyon, beszólogattak miatta.

A lányok egy részét nem érdekli (csak amikor megmondom, hogy ne húzogassa és ne akarjon orált) a többi meg ijedten néz, vagy ilyesmi, nem láttam még, hogy bárki is örülne neki, főleg, ha meglátja.

Egyszóval rossz.

2011. máj. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na ettől félek amit az utolsó leírt.Valszeg eü okok miatt metélni kell,nem akarom,hogy bármi baj legyen vele,vagy kevésbé érzékeny legyen meg ilyenek... :S
2011. máj. 15. 17:38
 5/10 anonim ***** válasza:

Figyi, nem hiszem, hogy gáz lenne, ha nem vagy cukorbeteg és nem pirosodott be az egész, meg nem tényleg durván extrém módon szűk, akkor azért nem kell ám levágni az egészet.

Bőven lehet rajta hagyni és hagyj is rajta, hogy védje a makkot. Nézz utána, létezik bemetszés, plasztikák (z-plasztika pl) vagy részleges metélés.

A legvégső esetben kellhet a részleges metélés, de ha csak az egyharmada megmarad, akkor máris jobban jártál, mintha az egészet levágnák.

Sima SZTK-s dokik sajnos simán közlik, hogy csak teljeset csinálnak, de sokan úgy mondják ezt, mintha nem is lenne más lehetőség, az ilyeneket ott kell hagyni. Vigyázz magadra! Keress meg több orvost inkább!

2011. máj. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

Nem muszáj teljes körülmetélés alá feküdnöd, vannak egyéb alternatívák is. Az alábbi topikban mindenről részletesen olvashatsz is.

Ha a félelmeidet el akarod hessegetni, akkor nézd meg! ;)

2011. máj. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

(hopp... a topik linkje lemaradt... :D )

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

2011. máj. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
67%
Úr Isten sok hülye.Nekem is eü okokból körül van metélve és egyáltalán nem rossz,sőt én még többet is érzek és nem kell féljek a túrótól sem.Sztem nem rossz és hülyeségeket beszélnek.Sztem menny el orvoshoz ha száraz kérges XD
2011. jún. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó: voltam orvosnál és tudod, hogy mit mondott? Hogy ezzel többen is így vannak (még ha te éppen nem is vagy ezzel így) és kenni kell kenőccsel, életem végéig. Körömvirágkenőccsel. Szerintem ez nem normális.

És ahogy látom, minden ötödik körülmetélt elégedetlen az állapotával.


Még egyszer elmondom: NAGYON GÁZ

2011. jún. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Erre már persze nem is jön válasz. Csak a hülyézés megy, amit hagynak a moderátorok...
2011. aug. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!