Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok olyan baby őrt...

Ajánlanátok olyan baby őrt aminek a vastag falak és az emelet sem akadály?

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, lehet, hogy nem fogsz örülni. A mama a legjobb bébiőr. Ne tedd el magadtól, legalább az első időben! Nagy szüksége van rád. Ilyenkor alakul ki bennük az alapvető bizalom, aminek birtokában tudja igazán egészségesen leélni az életét.
2012. szept. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi de már 1 éves...ezeket én is tudom...csak tudod elég nagy házban lakunk ezért kell.és a 3.gyerekem szóval nem újdonság amit mondasz,csak nem erre vtam kíváncsi...
2012. szept. 9. 15:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk nem bébiőrünk van, hanem walky-talky-nk, amin van egy ún. vox funkció, ami bébiőrként funkcionál. Egy gombot megnyomva lehet beszélni is a gyerekhez. 5km hatótávolság. Mi legtöbbször nyaraláskor használjuk, otthon soha (szintén nagyobb gyerekekkel), amikor lefektettük őket, elmegyünk sétálni egyet a férjemmel, néha még úgy is, hogy nem is alszanak, mert tudják hogy működik, ha "baj van", beleszólnak, férjem meg haza sprintel.

Alan márkájú, nem tudom még kapható-e, nekünk minimum 4 éve megvan.

2012. szept. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk a legolcsóbb, leggagyibb Baby Veille van, 5000 Ft volt 6 éve a Praktikerben: [link]

Családi házban lakunk és még kint az utcán is simán működik. Sőt a nem túl közeli szomszédban is ilyen van, mert néha vesszük egymás adását, de ilyenkor átkapcsolunk a másik csatornára és kész.

Ja és persze a házunk vastag falú és emeletes :)

2012. szept. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
angel care van nekünk, bevált
2012. szept. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk philips avent van, dect technológiás. Volt egy olcsóbb fajta is régen, de az mindent befogott, csak a kicsi egységét nem..

Ennél csak bekapcsolom, és kész. talán az 520-as van..

2012. szept. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!