Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak nekem szörnyű, hogy...

Csak nekem szörnyű, hogy milyen gyorsan telik az idő? Rossz, hogy a babám egyszer felnő.

Figyelt kérdés
Hülyén hangzik,tudom.Még csak 2 hónapos,de imádom,ilyen pici babának,de máris annyit nőtt.Még emlékszem,amikor pocakba volt,meg hogy milyen picurka volt,mikor megszületett.
2012. szept. 9. 19:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez az élet rendje, egyszer te is voltál olyan pici.
2012. szept. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én is ezt érzem!Az én kisfiam is 2 hónapos.Tegnap még sírtam is mikor mikor elpakoltam az 56-os ruhácskákat.És ma vettem észre hogy a 62-esből sem mind jó már...De tényleg ez az élet rendje,és sztem mindegyik kornak megvan a maga szépsége.ezért kell kiélvezni velük minden egyes pillanatot.
2012. szept. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én meg is őrülnék, ha mindig ekkorák maradnának. :o)


Szeretem a babákat, de élvezem a fejlődést, olyan jó, amikor egyre aktívabbak lesznek, meg kommunikatívak. Csodálom a nagyobbakat, hogy már mennyit tudnak, milyen ügyesek stb.


Próbálok lelkiekben készülni, hogy hamarosan kirepülnek. Egyet kell aludni...

2012. szept. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez tényleg fájó, de jobb, ha már ideje korán elkezded magadban tudatosítani, hogy a gyermeked nem a tiéd, hanem egy ajándék, amit kölcsönbe kaptál.

Sokszor gondolkozok én is ilyesmiken, nekem négy hónapos a kisfiam, és elszoktam azon filózni, hogy vajon a leendő párja él-e már, milyen ember lesz ő, és milyen ember lesz az én fiam. Csak remélni merem, hogy olyan ember válik belőle, amilyen társat más is kívánna a saját gyerekének. És imádkozom, hogy ugyanez igaz legyen a leendő társára is, akinek úgymond nevelem a fiamat.

Tudom, hogy ez kissé paranoiásan hangzik, de én rendkívül hálás vagyok az anyósomnak a férjemért, mert remek munkát végzett. Hét gyereket nevelt fel, mindegyikük fantasztikus egyéniség.

2012. szept. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
20:13-as vagyok. Még hozzá tenném, hogy amúgy inkább kíváncsian várom, hogy milyen ember lesz, mint aggódva. Gyerekkorom óta foglalkoztat, hogy vajon milyen emberek lesznek a leendó gyermekeim, és kíváncsi vagyok rá, hogy felnőtt korukban milyen hivatásuk lesz, milyen humorérzékük, hobbijaik. Szerintem ez rettentő érdekes, és mindig alig várom, hogy a következő méretű örökölt ruháskupaccal kelljen foglalkoznom. :)
2012. szept. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem nem szörnyű. Én érdeklődve várom mindig a másnapot, hogy vajon mit hoz, megint mit mutat:-) Mit tanul aznap, mivel fog elkápráztatni, és elindul e végre :-) Én azt gondolom, hogy ez az élet rendje, ennek így kell lennie, és nem aggodalommal kellene ezt megélni hanem boldogsággal. A mai napot, a holnapit és az elkövetkezendőket, hisz mind mind őérte van! Én nem sírdogálok a ruhák felett, sem a fényképeken amikor visszanézem, hanem büszkén kiáltok: Nézzétek mekkorát nőtt!

15 hónapos:)

2012. szept. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Na én a ruhakupacoktól kapok herótot. Épp berendezem nagy nehezen a nyárit a szekrénybe, és itt az ősz... :D
2012. szept. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Előttem ott van anyósom, mint intő példa: a gyerek felnő, ez az élet rendje, ezt el kell fogadni! Nem leszek olyan, mint ő....


Élvezem, hogy minden nap újat mutat, hogy új dolgot taníthatok neki.

2012. szept. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kislányom 15 hónapos. Mindennap csinál valamit ami meg nevetett. Egy hete egyfolytában beszél (halandzsát) Én meg úgy el beszélgetek vele hogy a boltban rendesen lehidaltak hogy ugye nem azt mondja amire te válaszolsz. Nemtudom, de olyan mintha én úgy érteném mint a páromat vagy anyukámat...! Sokat gondolkozom hogy szeretni fog e énekelni, tanulni stb. Ezek ellenére rengetegszer elnézem csak úgy a háttérből hogy komolyan ő az enyém? Komolyan ennyit nőt? Még most volt nagy a hasam :) Meg persze melegséggel tölt el, hogy valamit csak jól csinálok ha nő és fejlődik (parás anyuka vagyok) Szóval én tisztába vagyok mindennel és ugye ő már nem csecsemő mert ugye jön megy a két pici lábán, de akkor is ott van bennem hogy NE? NE ILYEN GYORSAN. Ez idáig egy gyerek volt az álmom. és tessék lássék ennél a kérdésnél tudom ki írni egyértelműen, hogy lesz tesója :D :D Rendesen jó érzés ki írni LESZ TESÓJA. Szeretnék még babázni, át élni a terhességet (előző csodás volt) És ugye ott lenne a másik újdonság is :) Elmagyarázni az én nagylányomnak hogy valaki van a pocakomba akit tesónak hívhat. Szóval csajok én még át akarom élni ezt az érzést :) Egyszer még mindenképp :)
2012. szept. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Lányok,jó titeket olvasni.Bár még korai,de az utolsóhoz hasonlóan én is kijelentem lesz a lányomnak tesója.
2012. szept. 9. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!