Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem eszik 3 hónapos...

Miért nem eszik 3 hónapos kislányom?

Figyelt kérdés
3/4 5-kor evett utoljára, sajnos nem tudom mennyit, mert csak napközben mérem (anyatejes) és azóta nem akar enni. Már kétszer el is aludt (most is alszik), de enni nem akar. Szájpenésze nincs, nem tudom mi lehet az oka. Egyébként a napokban is kevesebbet evett a szokásosnál, valamint az éjszakáink sem voltak nyugodtak. Eddig egyszer ébredt éjszaka, mostanában pedig 3x-4x is felkel enni. Más is volt így? Mi lehet a gond?
2012. szept. 10. 10:12
 1/2 timike26 ***** válasza:
igaz az èn kislànyom mèg csak 2 ès fèl honapos,de ugyanigy csinàl.èn ugy gondolom azèrt mert kezdi felfedezni a vilàgot,ès tok lekoti.nàlam plusz amiota megtalàlta az ujjàt/amit elalvàshoz hasznàl/azota szerinte egyutt is lehet a kettot :))) igy megneheziti az szoptatàst,ideges lesz mert bezavar az ujja..... de majd elmulik. :))
2012. szept. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van, annyi kiegészítéssel, hogy lehet a babád éjjel pótolja be amit napközben nem evett meg. Azért kel éjjel többször. Próbáld meg, hogy napközben egy nyugodtabb helyen próbálod szoptatni ahol nincs annyi "látni való". Vagy mikor alszik, álmában is add neki oda a cicit úgy, hogy nem kelted fel. Nagyon sok babánál ez beválik, sőt álmukban sokkal hatékonyabban szopiznak! :) Nekem is 3 hónapos a babám és napközben alig eszik mostanában, azelőtt meg le sem lehetett vakarni rólam!
2012. szept. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!