Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elfogadható még, ha 20 hónapos...

Elfogadható még, ha 20 hónapos kisgyerek szopizik és még éjszaka is felkel szopizni kb.3x?

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 13:23
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
47%
nem.sztem.én tuti nem csinálnám ennyi ideig. nekem 2 hósan már végigaludták az éjszakát,1 éves korra teljesen leálltunk a ciciről. semmi szüksége egy ekkora gyereknek szopizásra.
2012. szept. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
74%
ez csak az anyukától függ, mennyire bírja. én 15 hósan leszoktattam erről. addig bírtam.:)
2012. szept. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
33%

Attól függ. Ha nem megy bölcsödébe majd, akkor még szerintem belefér és a határt súrolja.

Viszont, ha tervezed beadni a gyermeked, akkor lehet hogy picit meg kéne húznod a határt.


Azt szoktam mondani, hogy a baba tudja, mikor mi kell neki. De egy 20 hónapos gyermeknek ez már megszokás és szerintem anyának is.

Plusz anyának ez érzelmi dolog is, hiszen az elválasztás miatt úgy érzi majd, hogy valami "megszakad".

2012. szept. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
30%
igaza van elsőnek.ilyen korban már nekem is kicsit beteges.az én kisfiam 2 hónapos,és végig kibírja az éjszakát...3-szor???te jó ég!nem őrülsz meg?Nem hiszem hogy éhes lenne,inkább csak így tud megnyugodni...Pici szeparációs problémája van sztem.
2012. szept. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Két hónaposan? Akkor ti szerencsések vagytok. :)

De ha nem is cumizik,így nehéz leszoktatni a ciciről.

2012. szept. 10. 13:34
 6/36 A kérdező kommentje:
Nem beteges azért és nem őrülök meg. Érdekes a hozzáállásod kedves válaszoló.
2012. szept. 10. 13:36
 7/36 anonim ***** válasza:
33%

sztem is beteges egy ekkora gyerek a cicin.. mert már nem baba.. barátnőm is szoptatja a 26hónaposát,közben meg panaszkodik h éjjel-nappal ciciért üvölt a gyereke,aki már lassan szobatiszta szépen beszél stb.. na neki meg aztán végképp minek?? sok anyuka azt gondolja h csak akkor jó anya h látástól-vakulásig a gyerek rabszolgája. pedig ez nagyon nincs így és nem is jó a gyereknek sem!!!



de ne bántódj meg ki ilyen,ki olyan.

2012. szept. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Nem bántódtam meg. Nem ennek függvénye a jó anyaság nálam.

Még nem volt gyerekem nekem is visszatetsző volt egy ilyen "nagy" gyereket szoptatni,most meg tök természetes lett.

Csak érdekelne pár kíméletes megoldás az elválasztásra.

2012. szept. 10. 13:47
 9/36 anonim ***** válasza:
19%
elég nagy már,megmondod neki h mostantól a ciciben már nincs tej. de! itt ez a szupert üveg a még szuperebb babatejjel!igazi nagyfiús-lányos!! ennyi. urtica urens magas potenciálban pedig elapasztja a tejedet
2012. szept. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
73%

Persze hogy elfogadható, hogy még szopizik 20 hósan, nincs abban semmi különös. Ha neked is és a babának is megfelel akkor semmi gond vele.

Mondjuk én megpróbálnám csökkenteni legalább az éjszakai szopik számát és valami mással megnyugtatni a babámat. Lassan már jó lenne ha átaludná az éjszakát.

Barátnőm 33 hónapos koráig szoptatta a lányát (másfél éves kora óta éjjel már nem), én max. másfél éves koráig tervezem szoptatni a lányom, és nekik ez így volt jó, nekünk így lesz. Mindenki más. Neked kell eldöntened hogy mennyi ideig esik jól a szoptatás.

2012. szept. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!