Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fischer Price forgóm van, de...

Fischer Price forgóm van, de valahogy nem tartja meg a súlyát, ha ráteszem az ágyra. Bedől. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 10:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ez a kipróbálás sem olyan jó ötlet. Nekem valószínű, hogy azért nem forog a projektor mert a Müllerben ki akartam próbálni. Az okos eladólányok mert először azt hitték, hogy oda kell rakni az elemet és szétcsavarozták. És persze a kipróbálásból nem derült ki a sok hátránya. Mert ugye a zajos boltban nem lehet hallani a rezgését. És akkor ha már közös fikázásba fogtunk :) gyűűűűűlölöm, hogy 5 percenként újra kell indítani. Kinek a gyereke alszik el 5 perc alatt?????
2012. szept. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Bocs a következökert :D

1.Nekünk is bedöl nagyon, de ferjem ugy odacsavarozta hogy tuti nem esik le, es a többi csavart is meghuzta. Jol meg is rangatta, ugyhogy az akkor eltört volna ha olyan gyenge.

2.Nekem minden rendesen müködik, pedig hasznalt es ajendekba kaptuk (igy az aran sem idegeskedek :) )

3.En nem altatasra hasznalom, hanem hogy par percig ellegyen egyedül a pici, es nagyon szivesen nezegeti a macikat es a fenyeket.

4.Kifejezetten tetszik a taviranyito es a több funkcio (zenevel, nelküle, sokfele dallam).

Amugy 5-10 percnel tovabb ugysem tudom egyedül hagyni, szoval a kapcsolgatas sem idegesit.

(Nekem is a szarnyas-macis modell van)

Elnezest a bosszankodoktol :)

2012. szept. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Na legalább 10-ből 1 jól működik :D Egyébként a távirányítós funkció nekem is tetszett, de nekem pl a gyerek erre aludt el, ha ébren volt nem érdekelte. Ettől függetlenül nagyon drága és ahhor képest nem a legjobb.
2012. szept. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kedves 12-es azért az csak nem pozitívum egy ilyen baromi drága cuccnál, hogy úgy kell csavarozgatni? :) Persze örülök, hogy neked bejön.
2012. szept. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekünk is bedőlt amikor használtuk. Ezek szerint nem egyedi probléma. Én személy szerint azt hittem, hogy attól van hogy túlságosan meghúztuk,de ezek után nem hiszem. Nekünk attól eltekintve, hogy a távirányítója vagy működött vagy nem(érintkezési hiba?), még meg is felelt volna, de iszonyú nagy negatívuma, ami ugye a használat során derült ki, hogy minden egyes elemcsere esetén le kellett szerelni, ami elég gyakran megesett.

Összességében megbántuk, hogy ezt vettük. Tökéletesen megfelelt volna egy olcsóbb, lehet hogy minőségben túlszárnyalta volna a Fisher Pricot.

2012. szept. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

12es vagyok.

Nem kellett volna halalra csavarozni, de en is aggodtam, igy az ember elragadtatta magat es nesze neked, megoldotta :)

A taviranyito erzekeloje a kis piros ize a tetejen, azt lehet forgatni.

Egyebkent nagyon meglepödtünk, amikor rajöttünk hogy univerzalis taviranyitoval is lehet hasznalni. :D

2012. szept. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
12-es! Most jót nevettem, nekünk is kapcsolja a távirányító! Sajna nem egyszer előfordult, hogy aludt a pici ès valaki megnyomott egy olyan gombot a tv távirányítón, amitől elindult és felverte a babát.. Meg nekünk néha beragadnak a macik és nem forognak. De ha kicsit meglökdösöm, megint forog :))
2012. szept. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!