Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fischer Price forgóm van, de...

Fischer Price forgóm van, de valahogy nem tartja meg a súlyát, ha ráteszem az ágyra. Bedől. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 10:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen, macis a másodiknál meg valami majmosat kaptunk mind a kettő állandóan bedőlt, én azt csináltam, hogy kartonpapírral kitámasztottam. Amíg kicsi úgy sem piszkálja, ha meg nagyobb akkor a körforgót már leszedtük, mert rángatta.
2012. szept. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nekem ez így tök veszélyesnek tűnik. :( Hogy támasztottad ki?
2012. szept. 11. 11:13
 3/17 anonim ***** válasza:
A kiságy és a forgó elektromos része közé tettem a papírt, de a majmosat talán mintha kikötöztük volna a rácsokra. Mondjuk nekem nem tűnt veszélyesnek, szóval lehet nem úgy áll, mint a tiéd, én azért csináltam, hogy az egyenlőtlen terhelés miatt nehogy tönkremenjen a körforgó.
2012. szept. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

nekem nagyon bedől és olyan, mintha bármelyik pillanatban eltörne a terheléstől. A kikötözésen gondolkoztam én is. Tiszta röhej ilyen árú terméknél....

Köszi a segítséget!

2012. szept. 11. 11:24
 5/17 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem szárnyas macik vannak rajta? :) Mert nekünk olyan van, és szintén bedől. Én is kikötöztem és utána egy vékony babatakaróval, ami jól néz ki, körbetekertem, hogy ne látszódjon a művem :)

Férjem vissza akarta vinni, hogy hibás, de én azt hittem, mi raktuk fel bénán és nem engedtem visszavinni.. Ezek szerint Neki volt igaza. De ez tényleg baromira felháborító!!!

2012. szept. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekünk is a szárnyas macis verzió van, és nekünk is bedől. Mi kikötöztük, de azért elég bosszantó, hogy házi praktikákat kell bevetni, hogy ne essen le.
2012. szept. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekünk is ilyen van, nekünk is bedől de nem kötöztem ki...már több mint egy éve fent van és nem esett le. Mindenesetre nagyon gáz, hogy ilyen. De ha már ennyien itt vagyunk akinek ilyen van had offoljak egy kicsit.

A projektoron forogni kéne a csillagoknak? Mert nekem nem forog plusz marha hangosan rezonál a kis félgömb a tetején. Nem tudom, hogy hibás-e vagy csak ez (is) szar rajta.

Én baromira megbántam, hogy ezt vettem.

2012. szept. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok: nekünk forogtak a fények, de iszonyat hangosan zizgett (meg egy idő után nem is használtam a fényeket, mert ette az elemet)

Szerintem ár-érték arányban egy nagy nulla a macis körforgó. Mert oké, hogy aranyos és harmonikus a színe stb, de annyi hibája van és nem tudom most mennyi, de 5 éve én 15e-ért vettem...ha lesz harmadik gyerekem valami élénk kézzel felhúzós klasszikus izét veszek neki tuti (3000 Ft-ért)

2012. szept. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez van sajna, horror áron rossz minőség. Folyton bedöglik, most is szerelőnél van, és az elem is nagyon hamar lemerül. Pár hónap is röpül a kukába. Amúgy is nagyon nagy helyet foglal, de szerencsére már megszületett a 2. babó, így nem sokáig kell már rakosgatnom. Bocs, hogy ennyit zsörtölődtem, de ez volt a legfeleslegesebb dolog amit vettem nekik.
2012. szept. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Na remek... Ezeket a hibákat én is mind észre vettem. Ráadásul eladtam a régi sima felhúzósat, hogy minek az, ha van ez. Nekem mind a két fiam zenére tudott csak aludni, ezért is vettem meg ezt, de kezdem megbánni.

Én is ki fogom kötözni, úgy látszik ez már csak ilyen sz@r. Ha bekapcsolom akkor meg van egy alap zúgása, ez se nagyon tetszik. Lehet ki kellett volna próbálnom megvétel előtt, de a fene se gondolta volna, hogy ennyi pénzért ilyen rossz minőséget veszek.

2012. szept. 11. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!