Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jól gondolom hogy ez nem...

Jól gondolom hogy ez nem normális dolog az 1 hónapos fiamnál?

Figyelt kérdés
Mikor "duzzog" és hisztizik, akkor teljesen kicsavarja magát. A fejét amennyire csak tudja teljesen hátrahúzza, amikor pelenkázom, akkor is teljesen kicsavarodik, oldalra vágja magát féli meddig és a feje már majdnem éri a háta közepét. Persze ez túlzás volt, csak azért írtam h a pózt el lehessen képzelni. Ijesztő dolog nagyon, de amikor veszem ki a kiságyból mert sír, akkor is ezt csinálja. Minden sírás előtt. Mikor felveszem akkor megnyugszik és már nem csavargatja magát, de a hisztiknél, sírásoknál mindig.
2012. szept. 12. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nézesd meg egy dokival
2012. szept. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igazából amikor védőnőhöz, vagy dokihoz jártunk, soha nem mondtak rá semmit, de engem mégis aggaszt. Ugyh külön ezzel a problémával visszamegyek az orvoshoz. Lehet butaság, de félek h kitöri a nyakát, annyira féltem már.
2012. szept. 12. 22:15
 3/11 anonim ***** válasza:

Bántják a szelek a pociját.


A lányom is ezt csinálja, normális dolog.

Tornáztasd meg ilyenkor és kijön a puki.

2012. szept. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
az én öcsém ezt csinálta picikénk, elvitték gyógytornászhoz ahol kiderült hogy nyaki háti hipotóniája van. Görcsösen feszült a háta nyaka... és így mindig kicsavarodott. a babáknak inkább összekucorodniuk kéne ha jól érzik magukat szerintem. amit akkor ő csinált látszott rajta hogy nem jó neki. Neki azt mondták volt oxigénhiánya meg valahogy rosszul feküdt az anyaméhben. Egy jó darabig tornáztatták, aztán kilazult. ami még furcsa volt hogy újszülöttként is "tartotta" a fejét, amiről ugye kiderült hogy dehogy is csak feszül a háta. És ő is sírásnál feszült jobban. Ez az ő esete volt, nem biztos hogy a te fiadnál is ez van, csak amit írtál nagyon hasonlít rá.
2012. szept. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen a szelek! Fiam is akkor csinálta ezt, ha fájt a hasa (nem sűrűn fájt, mert az én diétámmal + Infacollal teljesen karbantartható volt).

Fiam szinte hídba vágta magát, üvöltve a karomban. Ez nem hiszti ilyen pici babánál! Akkor sírnak, ha valami bajuk van! Majd 1 éves kor után láthatod a hiszti csíráit :)

2012. szept. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az én fiam is "tartja" a fejét már egy napos kora óta...
2012. szept. 12. 22:30
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem is úgy írtam a hisztit, csak kedvesen :) Mert úgy szoktam dajkálni, h "anya kis hisztigépje vagyok". Na de nem komolyból, csak ő mindig sír ha egyedül van, 1 percet sincs meg nélkülünk:)
2012. szept. 12. 22:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem is hátra hídba vágja magát, ha fáj a hasa. Körkörös hassimogatás, lábak bicikliztetése, hason altatás, Infacol/Espumisan... Ilyen pici még tényleg nem hisztizik, ne is hívjátok annak, nehogy később beváltsa :)
2012. szept. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is megvan ez a hátrahajlás.De nekem akkor csinálja amikor alszik vagy nyújtózik.Közben nem sír,így valószinű,hogy nem fáj semmije,csak szeret így aludni.Én C betűnek hívom ezt a pózt! :D

És nálunk nincsen izommerevség sem,mert folyton kell orvoshoz visszahordani,és semmi baja ilyen téren.

2012. szept. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az én fiam is azért csinált îgy, amiért Aida öccse. Gyógytornász hamar segített rajta.

Mivel nem egyértelmû, hogy hasfájás vagy izomtónus tavar muatt csinálja, inkább kérdezz meg egy szakembert, egyik sem nagy és havíthatatlan probléma, de felesleges infacolal tömnim ha a háta miatt ilyen, és nem ér semmit a hasmasszír sem. De amíg kejutsz a dokihoz, oróbáld kim hofy segít e egy kicsit a picakmasszázs.

2012. szept. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!