Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Koponya ctvel és szoptatással...

Koponya ctvel és szoptatással kapcs. Segitenétek?

Figyelt kérdés

Mennem kell koponya ct-re mert trombozis gyanus vagyok, viszont kell kontraszt anyag ami miatt nem szoptathatok 24 órán át! Azt mondták, fejjek le addig. És ha kevés lesz neki amit lefejek? Adhatok neki tápszert esetleg arra az egy napra? 4 hónapos!

(Hozzátáplálás már van napi 1x a vérszegénysége miatt)


2012. szept. 13. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
persze, hogy adhatsz.. nem is értem a kérdést... miért ne adhatnál?
2012. szept. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi...csak annyira félek..és tanácstalan vagyok! :(
2012. szept. 13. 11:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, egy napig tápszer, közben fejj olyan időközönként legalább, ahogy szoptatnál, de amit lefejsz nem adhatod oda hiszen a kontrasztanyag miatt nem szoptathatsz. Másnap mehet a szopi úgy ahogy eddig.
2012. szept. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10%
Mégis, éheztetnéd, ha itt azt javasolnák, hogy ne adj? Micsoda kérdés ez?
2012. szept. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik! Van elég bajom igy is, ha elolvastad a kérdésemet, nem kellene még bunkó módon viselkedj! Nem, nem éheztetném, hanem valami megoldást keresnék rá!
2012. szept. 13. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!