Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkázási "hisztikhez"...

Pelenkázási "hisztikhez" adnátok 1-2 tippet?

Figyelt kérdés

fiam 10 hónapos, nagyon eleven és kb. 2 hónapja utálja, ha pelenkázom. ide-oda forog és nagyon erősen rugdos. ha játékot adok a kezébe, már az sem segít, mert alig van valami, amivel le tudnűm foglalni arra a 2 percre. főleg ugye akkor probléma ez, amikor nem szeretném, ha szétkenné a pelus tartalmát a padlón.

mi lehet ennek a hisztinek az oka? nem hinném, hogy okoztam neki valami traumát! :)



2012. szept. 14. 12:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nálunk dettó ugyanez volt a helyzet:D Volt időszak amikor csak állva lehetett pelusozni.... Most is az neki az első, hogy kuki marokra és nem engedem...:XD Hidd el lesz ez jobb is....
2012. szept. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez megy már vagy 2 hónapja,most 13hónapos a lányom.Eleinte bevált,hogy valamit a kezébe adtam és el volt vele amíg végeztem.Most viszont rárakom a pelenkázóra és már talpon is van,ami pisis fenéknél nem annyira gáz,de kakisnál...

Néha lefoglalja,ha popsitörlőt a kezébe adom és eljátsza,hogy kifújja az orrát :),most ez nagy sláger,mivel ezt látja tőlem elég sokszor mostanság,mivel pollen allergiás vagyok.

Gondolkodtam már a bugyi peluson is,tervezem,hogy kipróbálásra veszek,csak félek,hogy lehúzza magáról,mert most a vetkőzést gyakorolja,leveszi a pizsoma v. melegítő nacit és aztán repül a pelus is,múltkor épp kakival együtt...

Nem tudom mi a megoldás,szobatisztaság még nem jöhet szóba,nem is jelez,nála ráadásul nem lehet észrevenni,hogy mikor kakil például.

2012. szept. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

2.válaszoló vagyok

A bugyipelust nem húzza le, legalábbis az én kislányom nem húzta le, mert azt hitte bugyi. Amúgy én simán elkezdtem a bilihez szoktatni. Mondtam neki, hogyha nem akarja hogy pelenkázzam, akkor szóljon és ígérem nem teszek rá többet pelust. Kb másfél évesen már nappalra szobatiszta volt. Most lesz 2éves és kb 1hónapja már estére sem kell pelus.

2012. szept. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
bugyipelus nálunk is bejött.
2012. szept. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!