Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hós kisfiam tegnap egyedül...

11 hós kisfiam tegnap egyedül ment apától anyáig, és egyedül megfordult és vissza ment. Mennyi idő múlva várható, hogy ténylegesen egyedül fog járni?

Figyelt kérdés

Kb.két hete lépdel bútorok mellett,és néha már el-elengedte két lépés erejéig.Tegnap este apával leültünk egymással szembe,hogy kipróbáljuk,esetleg megtud-e tenni néhány lépést így is.Aztán simán elsétált a másikunkhoz,sőt egy alkalommal hozzám érve kapaszkodás nélkül megfordult és visszasétált apához.

Hogyan segítsem Őt?Ezt gyakoroljuk?Innen vajon mennyi idő,míg egyedül megy mindenhova?

Nem türelmetlen vagyok,mert idáig pillanatok alatt jutottunk.Mászni kb. három hete mászik,állni pedig négy hete.Elötte csak üldögélt,mint a tök,de most behozott mindent egy hó alatt.


2009. júl. 31. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Akár a napokban, hisz nagyon ügyes. Gratula:)
2009. júl. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 10 hós és egy hetes volt a fiam mikor magától elkezdett menni, ekkor még csak 5-6 lépést tett meg egyedül. Egy hét múlva meg már végigjárta az egész lakást. Ha elindul nem lehet megállítani most 11 és fél hós és már nem mászik hanem csak megy. De állandóan:)
2009. júl. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 1-2 nap mulva mar szaladni fog. :) NEm vicc, az en kisfiam is pont igy kezdett el jarni 2 hete (13 es fel honaposan), Apatol elsetalt hozzam, aztan vissza. 2 napig jatszottuk ezt, utana mar biztonsagosan setalt vegig a lakasban. Nagyobb tavolsagra meg nem setaltunk vele, meg nem is akar tul sokat gyalogolni meg, de ez mar onallo jaras, hogy a lakasban siman mindenhol setalva kozlekedik, csak neha jatek kozben kuszik-maszik. Ugyes a babad nagyon.
2009. júl. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Az baj,hogy csak kapaszkodva áll fel,vagy majd csak késöbb tud egyedül felállni?

2009. júl. 31. 12:53
 5/5 anonim ***** válasza:
10.29-es vagyok. Nekem mikor már sétált magától attól kezdve fel is tudott állni egyedül.
2009. júl. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!