Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Enyhén asszimetrikus bőrredők...

Enyhén asszimetrikus bőrredők minden esetben csipőficamra utalnak?

Figyelt kérdés
Jövő hétre van időpontunk, de nagyon aggódom.. Amúgy a lábai szèpen szimmetrikusan mozognak, terpeszbe tudja rakni, és ugyanolyan hosszúak a lábai. 5 hónapos..
2012. szept. 17. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy arra utal, de a lányomnál is asszimetrikus redők voltak és a csípőszűrésen minden rendben volt. De azt a 6 hetet végig "tornáztuk", újszülött korától a csípőszűrésig, biztos ami biztos alapon. Azóta 5 éves.
2012. szept. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól még lehet gond, nekem csak fél éve derült ki, hogy súlyos csípőproblémám van, amin már csak komoly műtéttel lehet segíteni, de akkor sem lesz egészséges. Pedig sokáig semmi jelét nem érzékeltem ennek. Nálunk pl konkrétan nem volt meg a kötelező ellenőrzés...Szép, mi? Nézd, én úgy gondolom, hogy teljesen felesleges stresszelned. Ha valami van, legalább kiderül, akkor meg csak szimplán felkötik a lábát, és nagyon nagy az esély a tökéletes csípőre. Ergo mindenképp jól jártok.
2012. szept. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem erre azt mondta a doki, hogy ez semmit nem jelent. a Lányomnak még 3 évesen is látszott az egyik combján egy erős redő, a másikon nem volt ilyen. Semmi gond a csípőjével.
2012. szept. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekünk is ez van, és azt mondta a szakorvos, hogy ez rutin, és csak azért küld el uh-s csípőszűrésre, hogy megnyugodjon.
2012. szept. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Kicsit megnyugodtam.. Remélem, hogy nálunk sem lesz gond belőle..
2012. szept. 17. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!