Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Asszimetrikus a szeme gyermeke...

Asszimetrikus a szeme gyermekemnek, vagyis az egyik szemrése szűkebb mint a másik. Valóban kinőlhető ez?

Figyelt kérdés
Szemész szerint igen. Születése óta javult 1kicsit ,de még mindig észrevehető főleg ha fáradt.Fog ez még javulni?A látásával nincs gond,csak esztétika.Már kellemetlen,h minden 2.ember kérdezi mi van a szemével.De ha nekem zavaró akkor neki milyen lesz?Most 15h-s.
2009. jún. 25. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
szia az en lanyomnak is a jobb pupillaja nagyobb mint a masik voltunk szemeszetnel es azt mondta nincs baja de neki csak akkor latszik mikor szurkulet van a fenyen egyforma.hat engem is nagyon zavar szerintem elcsufitja a gyonyoru szemet,felek hogy nagyon nagy baja lessz vele ugy ertem hogy zavarni es szegyelni fogja majd.hat nem tudom hogy elmulik e mert meg nincs valtozas pedig mar nemsokara 9 hos.Minden jot es jo egeszseget !!!!
2009. jún. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia,

az én kisfiam is úgy született, ráadásul a kis öklével születés után is nyomta felfele a szemét, (ez igy nem pontos, de nem tudom, másként elmondani)vagyis (az öklét az arcán tartotta, és a szeme nyomódott)

aztán, amikor már többet mozgott, a kezét is elkezdte használni, a szemrés is nagyobb lett.

most 20 hós, és csak nagyon ritkán lehet észrevenni a különbséget, ha nagyon fáradt

2009. jún. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lányomnak egyik szemét picivel kisebbre nyitja mint a másikat. Csak ha nagyon figyeli valaki akkor észrevehető. Utánanéztem, összes unokatesójánál így van és a családunkban is van ilyen "felemás" szemű felnőtt.
2009. jún. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha szerencséd van kinövi! Kiskoromban nekem is felemás volt a szemem vagyis az egyik szemrésem szűkebb volt mint a másik,úgy 10-11 éves korom körül kezdett el zavarni amikor jobban megnéztem magam egyszer a tükörben és észrevettem. Utánna nagyon zavart,mindig lesütött szemmel mentem mert így annyira nem volt feltünő, főleg azután hogy egyik ismerősöm azzal piszkált hogy egyik szemem nagyobb mint a másik. Később már nem is nagyon figyeltem erre a "hibámra" és utánna egyszercsak azt vettem észre hogy mind akét szemem egyforma. Persze ha fáradt vagyok akkor néha még visszaugrik úgy a szemrésem, hogy egyik szemem kisebbnek tűnik de ez nagyon ritkán van, évente 2-szer,3-szor. Ilyenkor kicsit erősebben kisminkelem magam és észre se lehet venni!:)

Remélem a te kisgyereked is kinövi majd, mert nagyon rossz érzés ha folyamatosan attól kell rettegnie hogy mikor piszkálja valaki.

17/L

2010. szept. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!