Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vettetek már neogranormon...

Vettetek már neogranormon kenőcsöt ami tégelyben van?

Figyelt kérdés
DM-ben vettem, szerintem ez valami újfajta, mert direkt babapopsi kenőcs. Szerintem nincs olyan jó mint a tubusos, vagy rosszul látom?
2012. szept. 17. 14:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%
Tíz éve már biztosan van ez a tégelyes kiszerelés, de én akkor sem kenném a gyermekem bőrére, ha fizetnének érte. Érdemes megnézni az összetételét!
2012. szept. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én most vettem. MÁs a funkciója a tubusosnak és más ennek. Előbbit nem is szabad rendszeresen használni, mert hormontartalmú készítmény, így azt csak akkor vete(tte)m be, ha nagyon piros volt a popsija.
2012. szept. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Elsőnek, szerintem nem egyre gondolunk.

[link]


Másodiknak, én most olvastam a betegtájékoztatót, és az nem ír semmi féle hormont, nem tudom honnan veszed. A tubust én is csak akkor használom amúgy ha nagyon piros a popsi. De ez a tégelyes jóval olcsóbban jött ki és azt hittem lesz olyan jó mint a tubusos.

Köszönöm a válaszokat, azért megy a zöld kezecske.

2012. szept. 17. 20:24
 4/17 anonim ***** válasza:
Második vagyok: hasnyálmirigy-port tartalmaz - ha megnézed az összetevőket - emiatt nem ajánlják a rendszeres használatot.
2012. szept. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.

Valóban nem erre gondoltam. Véleményt nem tudok mondani erről a krémről, mert sehol sem található az összetevő listája. De most elmegyek és megnézem egy DM-ben! ;)

2012. szept. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Én már vettem és szerintem nagyon jó. Tele van természetes vitaminokkal, van benne cinkoxid és jó zsíros krém. Minden pelenkázás után ezt használjuk. Kittikém most 6 hónapos és nagyon szép a bőre. A Neogranormon kenőcsöt, a régit, mi korábban akkor használtuk, ha piros volt a popsija, most pedig akkor, ha megkarmolja magát, vagy minket. A Neogranormon kenőccsel maximálisan elégedett vagyok, még gyantázás után is ezt használom, vagy ha télen megfázom és piros az orrom. Azt meg nem tudom elhinni, hogy hormont tartalmaz...
2012. szept. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Kedves kérdező, pont ez a kérdés foglalkoztatott engem is, hogy melyik Neogranormont mire kell pontosan használni és részben itt kaptam válaszokat meg a doktornénitől. Hát igen a tubusos a gyógyítókrém, ha gond van pl. nagyon piros popsi, égés, seb stb., a tégelyes pedig a mindennapi használatra az ápoló, védő, hidratáló. Én is kipróbáltam a napokban az utóbbit, elégedett vagyok és mindkettőt lehet DM-ben kapni. Legalább nem kell ezért külön a patikába menni.

2012. szept. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Tényleg nem olyan rossz a tégelyes sem, és azóta én is rájöttem, hogy ez mindennapi használatra való, a tubusos kenőcsöt én is csak akkor használom ha gond van a popsijával. De először azt hittem ez is olyan lesz, csak új kiszerelésben árulják.
2012. szept. 25. 20:37
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! A Neogranormon kenőcs nem tartalmaz hormont. Amit tartalmaz az a pankreasz por,amely helyileg alkalmazva segít a sebek gyógyulásában. Az élő hasnyálmirigy (pancreas) valóban termel hormonokat, de amikor porrá alakítják, akkor már nem működik :) és a porrá alakítás közben még az esetleg nyomokban lévő hormon is eltűnik. Remélem segítettem:)
2012. szept. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, ez utóbbi nagyon hasznos volt. Bíztam benne, hogy ez a hormontartalom csak kósza híresztelés. Egyébként a Neogranormon kenőcs egy régi magyar termék, azt hiszem, már a 30'-as évek óta gyártják megújuló receptúrákkal, a tégelyes védőkrém meg teljesen új fejlesztés.
2012. szept. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!