Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valami nagyon hatásos fogzáskö...

Valami nagyon hatásos fogzáskönnyítő?

Figyelt kérdés

tünetei:

nagyon ingerlékeny,semmi se jó neki,kanalasat nem nagyon akar enni,cicit még inkább nem(szinte már nem is),aludni csak nagy nehezen tud,ha végre elalszik,forog és nyöszörög álmában,állandóan leveri a víz,és mindent NAGYON RÁG!!!Tuti a foga a ludas-de már lassan egy hónapja(hol jobb hol kevésbé) a DENTINOX nem vált be.

eddig úgy voltam,hogy nem hiszek a "csodabogyókban" de már nem bírom nézni a szenvedését...és nem utolsó sorban már mi sem bírjuk a nyűglődéssel járó dolgokat.

9hónapos múlt és még egyetlen egy foga sincs :-(


2009. júl. 31. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Vibrucol kúpot próbáld ki hátha az beválik!Drága de egy próbát megér ha nagyon szenved !kitartást kívánok neked!
2009. júl. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Néha nekünk sem jó a Dentinox.:S

Próbáld ki a homeopátiás szereket.(Chaomilla Vulgaris 15ch, Vibrocol kúp:este szoktam adni neki,nyügire nagyon jó...)De ha bemész gyógyszertárba és elmondod mi a gondod akkor ők tudnak neked ajánlani rá valamit.Lehet kapni 5-600 Ft-ért pedig homeopátiás könyvet is.

De mi nappal Dologélt használjuk(most).

De ha nagyon nyügi és aludni sem tud (nálunk hőemelkedés is és néha nátha is társul a fogzáshoz)akkor Nurophen szirupot adtam.

Nappal adjál neki hűtő rágókát(ilyen melegben biztos szeretni fogja.:)))

De a dokinénink ajánlott még ecsetelőt is de mi nem vettünk.Kérdezd meg a védőnőt és a dokit mit ajánlanak ők neked.

Remélem azért tudtam segíteni valamit neked.

13 hónapos kislány anyukája

2009. júl. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia, a fentieken kívül én még a borostyánláncról hallottam, hogy használhat.

8,5 hós baba anyukája

2009. júl. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

21:31 vagyok:

Nekünk is volt borostyán láncunk,de nem használt semmit.

De próbáld ki lehet,hogy nektek bejön.

2009. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

van borostyánláncunk-de ha ilyen amikor használ-akkor milyen,ha nem?

Remélem értelmes patikust fogok ki,és tud adni valami,mert ez már nem állapot.Most már mindegyikkel így lesz?!?

A hűthető rágóka 2perc-és az sem kell neki.Alig alszik(napközben jó ha 2-2,5órát,azt is 2lépésben)és ugye nem is eszik rendesen.attól tartok,még a végén lefogy nekem.

Ja és mostanában(pár napja)morog-mint a kutya,és sokat tüsszög.pedig nem fázhatott meg.

2009. júl. 31. 22:07
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ugyanezek a tünetek voltak, pár napja, de elő is bújtak a fogacskák (alsó kettő egymás mellett), én nem próbálkoztam semmi zsibbasztóval, hanem nurofen szirupot adtam neki (fájdalom csillapításra is jó), írják a dobozán, hogy fogzási gondoknál is alkalmazható, és nagyon bevált, így legalább nem kínlódik a drága kincsem!
2009. júl. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!