Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a fogzáskönn...

Mi a véleményetek a fogzáskönnyítő borostyán nyakláncról babáknak?

Figyelt kérdés
Már mindennel próbálkoztam, de semminek semmi hatása.15 hónapos a fiam 10 foga van de mindegyikkel megkínlódtunk!
2011. szept. 17. 21:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Placebo. Amiben az a csodálatos, hogy míg egy felnőtt ember eljátszhatja, hogy nem fáj és agyi szinten kizárja a problémát, de ezt egy gyerekkel nem lehet megcsinálni...
2011. szept. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nálunk nem vált be, de egy ismerősünknek kölcsön adtuk, ők nagyon dicsérték.
2011. szept. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

Ki kell próbálni és kiderül.

Nekünk volt, hatott.

Ami fontos, hogy megfelelő méretet kell venni! Ne legyen hosszú!

2011. szept. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
Én nagyon ellenzem!Mi van ha megfullad tőle?Ha valahogy addig huzza a kis kezével és éppen hason fekszik...Nem tudom ki engedélyezte ezt de sik hülye volt!Ezen minden babának át kell esni van mikor a gyógyszert is beadod de nem is hat mert a fogzás ilyen!Túl lesztek rajta,lesznek könnyebb és nehezebb napok...Ez persze csak az én véleményem ja és nem vagyok gyógyszer és oltásellenes!
2011. szept. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Olvasd el!Végülis estére nem adhatod rá!Mindig mellette kell hogy legyél ha rajta van!És ha már a gyermek egyedül megy és elszalad az is veszélyes de azért vegyék meg több ezer forintért!

2011. szept. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%

Ha azt szeretnéd, h idő előtt meghaljon a babád, nyudogtan tedd csak rá!

Olyan hülyék a szülők némelyike, h fáj! NEM ADUNK NYAKLÁNCOT KICSIRE, MERT MEGFULLAD! Ez sok embernek miért nem alap?


Persze nem törvényszerű, h felakasztja magát, de könnyen előfordulhat, akkor meg már sírhattok, h jaj, így meg úgy. Megéri életveszélybe sodorni a gyereked egy hülye placebó miatt?

2011. szept. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
Most őszintén: hallottál már róla, hogy akár egyetlen egy gyerek megfulladt a borostyánlánctól? Mert ha igen, valószinüleg már rég betiltották volna. Jaj Istenem, úgy szeretem az ilyen okosokat...!
2011. szept. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

MEGFELELEŐ MÉRET!!!!!!!!!!!!!!!

Mondjátok már meg nekem,hogyan tud akárhová is beakadni egy jól kiválaszott,megfelelő méretű nyaklánc???

Én is olvastam már,hogy felakad vele a baba a szekrényfogantyújára. Meddig ért neki a nyaklánc???


Nekünk van,mindig a ruha alatt,10 hónapos múlt 4 hós kor aóta rajta van, soha eszébe se jutott birizgálni,megszokta,hogy ott van. És nekünk használ!!!


És már látom lepontozásnak vagyok kitéve, de ez egy képtelen ötlet,hogy megölöd vele

2011. szept. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem tud megfulladni ha beakad, mert mágneszár van rajta, ami kikapcsolódik, és így leesik a babáról.

Egyébként meg a ruha alatt észre sem veszi hogy rajta van. És nekünk is használ, ha lepontoztok, ha nem.

Mióta hordja a kislányom, nem küzdünk az alvással és az evéssel.

2011. szept. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én csak szimplán nem hiszek benne!
2011. szept. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!