Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen foglalkozásra érdemes...

Milyen foglalkozásra érdemes babával járni aminek értelme is van nem csak pénzkidobás és divathóbort?

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát amit élvez a baba és a mama is.

Én életemben egyszer voltam babaúszáson, több baba ordított a vízben, de csak nem vitték ki őket a medencéből, gondolom a kifizetett pénz miatt.

Egyszer voltunk ilyen mondókás-éneklős-ölben ülős bigyón, hát ott is az volt, hogy az anyukák úgy préselték vissza az ölükbe a babájukat, hogy úgy mondhassák a mondókát, pedig a gyerek ment volna négykézláb ide-oda. Ennek sincs így értelme.


Inkább akkor már valami kötetlen játszóház jellegű dolog.

2012. szept. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Baba és mama függő!

Nálunk pl. a babaúszást nagyon élvezte, és mivel kicsit gyenge volt a háta, kapóra is jött.

2012. szept. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elsőre egyiket sem fogja végig csinálni! Ne úgy készülj, hogy mindig, minden percet élvez.


Jártunk zenebölcsibe, mivel én csináltam :)Volt, hogy egyik baba egyik alkalommal végig csinálta, máskor meg nem volt kedve... A zene, a mondóka jó hatással van a szellemi fejlődésére!


Jártunk usziba, de ez nem olyan, mint pesten... de mozgás fejlesztésre nem volt rossz, viszont iszonyú macera, főleg télen.

2012. szept. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én Ringató párti vagyok, főleg a Hazay lányokat ajánlom. Több "éneklős bigyón" voltunk, amolyan ringató-utánzatokon, egyik rosszabb volt mint a másik, tényleg kínszenvedés babának, mamának egyaránt.

A fiammal jártunk baba-mama klubba, de az már megszűnt, így a lányommal nem tudunk járni. Voltunk baba-mama tornán, ahol igazából csak én tornáztam, a baba csak játszott a többi babával, de a fitt és boldog anyuka minden gyereknek jó :)

2012. szept. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi hordozós baba-mama táncra járunk, mindketten nagyon élvezzük. Semmi nem kötelező, ha a baba inkább mászna, mászhat, ha éhes, megetetem, de amúgy szereti ő is.
2012. szept. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, és ringatóra szeretnék elmenni, de még nem voltam. A Hazay lányok hol vannak? Hol van helyileg ringató?
2012. szept. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ringatón mi is voltunk. Fogunk is járni.

[link]


Itt tudsz keresgélni, hogy neked melyik van közelebb.

2012. szept. 13. 09:44
 8/8 anonim válasza:

Nekem most 13 hónapos a kislányom. 3 hónapos kora óta járunk úszni, amit nagyon élvez. Ezzel kapcsolatban csak azt tudom ajánlani, ha a fővárosban laksz, több lehetőséged is van a helyszín kiválasztásában, de mindenképp próbáld ki, mielőtt bérletet veszel, mert az úszás nem olcsó dolog - viszont nagyon jól fejleszti a mozgást (ha bármi ilyen jellegű problémája van) jót tesz a közérzetének, hangulatának és a későbbiekben nem lesz víziszonya!

A ringatós/zenés foglalkozások a baba szellemi fejlődésére vannak jó hatással, ha tehát olyan anyuka vagy, aki odafigyel kisbabája mentális fejlődésére (is) akkor érdemes vinni ilyen foglalkozásokra, ezeknek nem is olyan magas a belépő díja.

A játszóházakról csak annyit, hogy azoknak elég borsos az ára és ott szinte ugyanaz történik, mint otthon, csak még fizetsz is érte :( Persze, ha bandáztok más babákkal, akkor jó kis program, de azt nem nevezném foglalkozásnak.

2013. márc. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!