Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknél + lett a streptococcus...

Akiknél + lett a streptococcus B (streptococcus agalactiae) terhesseg alatt, azok hanyadik hetre szultek? Minden rendben volt a babaval?

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
40+2, a baba egészségesen született, antibiotikumot kapott utána.
2012. szept. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39 hétre szültem, minden rendbe volt, de nekem a 36 hetes labornál derült ki a strepto, így terhesség alatt már nem kaptam antibiotikumot, csak szülésnél+a fiam is kapott. Hazahozatal előtt is csináltak neki és ő negatív volt. BArátnőmnek 21 héten lett +, ő akkor kapott antibiotikumot, náluk sem volt semmi gond, ő is a 39. héten szült.
2012. szept. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ikreket szültem 39+6-ra, vajúdás alatt 4 óránként antibiotikumot kaptam, semmi baj nem történt, egészségesek. Születés után megvizsgálták őket, negatívak voltak.
2012. szept. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Barátnőmről tudok beszélni, + lett, 39.hétre szült, kaptak antibiotikumot, rendben hazamentek a kórházból, utána a baba 1-2 hetes korában mégis lettek problémák, folyamatos hőemelkedés, végül pisivizsgálatból kiderült, hogy a vesével vannak gondok (e-coli). Baba kórházba került, újabb antibiotikum, ezután pár hónapon át minden héten kellett leadni pisit, hogy tiszta-e.

Szerencsére hamar észrevették, hogy az e-coli okozza, így nem lett maradandó vesekárosodás.

2012. szept. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
36+6 ...A picinek semmi baja, egeszseges, antibiotikumot katam en is es a szules utan o is.
2012. okt. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!