Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Édeskömény tea?

Édeskömény tea?

Figyelt kérdés

Merjem hasfájás ellen adni neki vagy sem?Olvastam ezt is róla,meg azt is.Aki használja,hogy adja oda a babájának?Kiskanállal vagy pohárból?Infacol cseppet is használunk,a kettőt együtt lehet?

5 hetes a babám.


2012. szept. 19. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Én már adtam teát a babámnak, mikor ilyen pici volt, cumisüvegből adtam neki, mivel tápszeres volt. 2 félét próbáltunk, a Babamosolyt, ez azt hiszem kömény+kamilla, és a Mecsekbaby-t, ez pedig csak kömény. A lányomnak ez használt, amelyikben csak kömény volt. Nyugodtan add a babádnak, ne kínlódjon ha nem muszáj.
2012. szept. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam is issza egy ideje, cumisüvegből, mert tápszeres. De a Mecsekbaby-ben is van kamilla és nem lehet 2 hétnél tovább egyfolytában adni neki, egy kis szünetet kell tartani.
2012. szept. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt javasolta a védőnő,h adhatom neki 1lyukú cumisüvegből,mert abból kb.úgy kell szívni,mint a ciciből.Sztetek,nem szokik le a ciciről?Soha nem bocsájtanám meg magamnak,ha emiatt leszokna a szopcsiról.
2012. szept. 19. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!