Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Október elején születik meg...

Október elején születik meg kislányunk. Miben hozzam haza a kórházból?

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 07:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Hosszú ujjú body,harisnya,hosszú nadrág,vastag pulcsi,sapi.

Szerintem.

Boldog babavárást!

2009. aug. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Az előző válaszolónak: újszülöttre harisnyát, pulcsit, nadrágot???? Láttál már 3 kg-os babát? Body, rékli (hátul kötös), rugi, sapka. Meg szerintem rendes pólya. Igaz, azt mondják a modern kor szerint, hogy nem jó, de sokkal könnyebb benne megtartani a babát. Én otthon is abban tartottam az első pár nap, mert a baba biztonságban érezte benne magát (körülölelte...)
2009. aug. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én anno egy hosszúujjú bodyban és egy plüss rugdalózóban hoztam haza egy kis sapkával és persze jól betakartuk a hordozóban egy pléddel. Mi november elején jöttünk ki a kórházból (a fiam október végén született), de olyan meleg volt így is, hogy majd megsült szegény. Majd úgyis látod, hogy milyen idő lesz. Elvileg ugye októberben van a vénasszonyok nyara. :-)
2009. aug. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

október 2.- án született a fiam!

hosszú ujjú bády. plüss hosszú ujjú rugdalodzó, sapka és bundazsák, meg egy vékony pléd!

2009. aug. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
body rosszul írtam
2009. aug. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2.-nak üzenem,hogy láttam igen,ugyanis nekem is van gyerekem és csak segíteni akartam.

Köszi,,hogy leugattál...

2009. aug. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
19:53: Bocsi, de nem ugattalak le. Én normálisan írtam. Csak felesleges olyan választ adni, aminek nincs értelme. Az nem segítség. Szerintem ha van gyerkőcöd, akkor Te sem szuszakoltad bele 4 naposan harisnyába. Még később is nehéz. Mégegyszer bocs, csak zavarnak a használhatatlan válaszok.
2009. aug. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!