Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha majus vegen szuletik a...

Ha majus vegen szuletik a kislanyunk akkor miben hozzam haza a korhazbol ha huvosebb nyari nap lesz? Valamint elotte hogyan mossam ki a kis ruhait, takarot, agynemut?

Figyelt kérdés
Kulfoldon vagyok es itt van olyan folyekony mososzer es oblito ami kifejezetten babaknak van mert nincs benne kemiai dolog.(Fairy non bio)
2009. márc. 27. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:

A babacuccokat érdemes a babáknak szánt mosószerrel mosni, nehogy irritálja a bőrét. Vasald ki, az is csírátlanít, ez főleg a textilpelusnál fontos.

Ruha: body, rugi, kocsikabát, pamutsapi, ami védi a fület. Esetleg egy takaró. Ha hüvösebb van egy vékonyabb átmeneti kis kezeslábast ráadhatsz.

2009. márc. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nikcsi ***** válasza:
Szia! A Fairy nagyon jo, mi is azt hasznaljuk mosoporban, oblitoben egyarant. Az en fiam oktoberi, nagyon jo ido volt, mi body+plussrugi+sapka kombinaciban hoztuk haza plusz meg egy pled a hordozoban.
2009. márc. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En is kulfoldon vagyok. Nem csak a Fairy non-bio jo mosasra, hanem a hofeher Comfort oblito is peldaul. Jo ez oblito, nem mososzer.... Ezt beneztem... :D Bocs.


Ruhat ugy vigyel neki, hogy legyen body, rugdalozo amit fole lehet adni, kis pulcsi/kardigan, mert ha nagyon huvos van ,ra lehet adni, de ha nincs, akkor marad a taskaban. A lenyeg, hogy egy reteggel tobb legyen rajta, mint rajtatok. Legalabbis ezt szoktak tanacsolni.

2009. márc. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A sapkat lehagytam, az fontos, foleg ha szeles orszagban eltek, mint Anglia.
2009. márc. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!Igen Angliaban vagyunk!

Minden jot nektek!

2009. márc. 27. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!