Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 és fél hónapos babám. Hogy...

7 és fél hónapos babám. Hogy taníthatnám meg, hogy a kiflivéget, vagy kenyérhéjat rágcsálja úgy hogy közben fogja? Csak akkor csinálja, ha én fogom neki.

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd előtte az asztalon, akkor hamarabb megfogja majd.
2012. szept. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mondogasd neki, hogy fogja meg éss előbb utóbb megteszi. Enyemnek az ölébe tettem és inkább lehajolt vagy letette a földre és réhajolt, úgy evett, mintsem megfogja, aztán mondtam neki, hogy fogja a kezébe, számtalanszor ismételtem és megfogta.

A játékokat megfogja? Mert ha igen, akkor csak idő kérdése :)

2012. szept. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs, nem a kérdésedre válaszolok, de hány foga van a babádnak hogy már kiflivéget eszik? AZ enyém 7 hós, most jött ki az első 2 foga, de én még mindent pépesítek neki. Vagy a kiflivéghez nem kell sok fog?
2012. szept. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs még foga, de a nagylányom már fog nélkül is szépen "csócsálta" a kenyeret, kiflit, babapiskótát...
2012. szept. 20. 13:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Első pár alkalommal az én lányom is így reagált rá, aztán én letettem elé a tálcára, először csak mosolygott és nézett rám, hogy most mi van, aztán összeszedte a bátorságát és megfogta, de el is dobta, aztán ezt ismételgette. Kb. 2-3 alkalom után megszokta, hogy fogja magának. A kukival is hasonló volt a helyzet nálunk.
2012. szept. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!