Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan taníthatnám meg 6...

Hogyan taníthatnám meg 6 hetes babám inni?

Figyelt kérdés
Tápszeres baba, a tápszer mellé kellene valami folyadék neki. Mam anti-colic cumisüvegből eszik, ilyenből szeretném itatni is, mivel tommee tippee-ből, aventből sem tud inni. Bárhogy próbálkozunk nem megy...elkezdi szívni, de ugye a víz hígabb, mint a tápszer ( vagy nem tudom ), de szinte csak levegőt nyel és fáj is neki. Miből kellene itatnom, hogy normálisan menjen?
2012. márc. 13. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Lányom addig, míg el nem kezdtük a hozzátáplálást nem ivott vizet, hiába kínáltam.

Amúgy kanállal is próbálkozhatsz. Egy-egy kanálka víz, hátha lecsúszik. De ha nem akar inni, akkor nem fog.

Nyáron 40 fokban lehet fontosabb a folyadékpótlás, de babád még kicsi, nagyon meleg sincs most még, így lehet elég neki a tápszer.

2012. márc. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy hogy milyen cumisuvegbol itatod, ha nem akar ugy sem fog inni. En hipp teát vettem neki a korának megfeleloen, azt itta. De most, hogy 14 hos nem tudom leszoktatni a teárol.
2012. márc. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a vízzel van baja? Édeskömény vagy gyenge kamillateát próbáltál már (cukor nélkül)? Nekem aventből evett-ivott a lányom, ő is tápszeres volt. Az 1. lyukúból ivott,és abból iszik a mai napig is, 13hós.
2012. márc. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én babámnak is idő kellett, amíg mást is ivott mint a tápszer. Nem biztos, hogy a babádnak már most szüksége van más folyadékra (akár vízre, teára, bármire). Kínálgasd, aztán lehet idővel elfogadja, de szerintem még ne aggódj emiatt.
2012. márc. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Elég sírós baba, nagyon sokat sír. Kamillateát is kap...kapna. Szerintem nem magával a folyadékkal van gondja, hanem az üveggel...hiába 1 lyukú, nagyon folyik neki belőle, főleg ha jól rászív és a fejét is egyből ráfordítja. Gondolom ha nem kellene neki, akkor csak benn tartaná a cumit, nem szívná. De ő nagyon szívja:( Egyébként a tápszert is nagyon szívja, nagyon csúnyán eszik. Estére, meg hajnalra nagyon sok bubi lesz benne.
2012. márc. 13. 14:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom is csak a MAM-osból tudott inni. De nagyon sokáig tanultuk.

Háát, próbálkozzatok!

Szerintem ettől jobb cumisüveg nincs.

2012. márc. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!