Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lesz valami baja a tápszernek,...

Lesz valami baja a tápszernek, ha beteszem a hűtőbe? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Tapasztalatok érdekelnek, hisz látom én is, hogy elvileg nem szabad 2 óránál később felhasználni, DE a kislányom mostanában elég hektikusan eszik van, hogy 200ml-t van, hogy 70ml-t (mint most is). Általában megcsinálom a 200ml-t és öntöm ki a maradékot, de elegem van. Drága ehhez a tápszer, hogy kiöntsem. Szóval merjem odaadni a maradékot következő etetésnél?
2012. szept. 20. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Én odaadtam pár alkalommal így, de utána leszoktam róla, mert fájt tőle a hasa. Amúgy a frisstől viszont nem fájt a hasa.

Inkább csinálj 100ml-t és ha kér még csinálsz hozzá. Ha előre elkészíted a vizet, akkor kb 10másodperc alatt kész a másik adag is. Ha meghagyja, akkor csak kicsit kell kiönteni.

2012. szept. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csináltam meg előre tápszert a babámnak, semmi baja nincs tőle.
2012. szept. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én éjszakára csináltam úgy, hogy előre elkészítettem, be a hűtőbe, és egy kicsit meglangyosítottam neki mikróba, soha nem volt baja tőle
2012. szept. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát betettem, egyelőre nem úgy tűnik, hogy valami baja lenne és így csináltam még hozzá 70ml-t. Most megette az egészet.
2012. szept. 20. 15:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz!

Az csak a tápszeres dobozokon van,hogy 2 órát lehet csak a hűtőben,mert általában a babák 3 óránként esznek!

Rafkósak,mi?!

Nekem koraszülött lett mindkét gyerekem,így elég sok időt töltöttem sajnos a kórházban,és tudom,hogy ott is előre készítik el a tápszert.

De ha utánnaolvasol akkor láthatod,hogy nem addig lehet tárolni.Ez a gyártók érdeke,hogy minél több fogyjon.

Bemásolom ide amit találtam:



Az elkészített tejalapú tápszert 48 órán keresztül tárolhatjuk hűtőszekrényben, ha a kisbaba szája nem ért hozzá a cumihoz. Ha már ez megtörtént, akkor az etetést követően dobjuk ki az egész maradékot.

2012. szept. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!