Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van itt olyan anyuka akinek 4...

Van itt olyan anyuka akinek 4 hónaposan sikerült leszoktatni a babáját a cumiról meg a cumisüvegről hogy újra szopjon?

Figyelt kérdés

Nem akarom hogy sírjon meg éhezzen, de már ott tartunk hogy egész délelőtt inkább nem evett csak sírt, amíg nem kapott cumisüvegből enni. Meg aztán csak cumival tud elaludni. Üvöltene, ha nem kapná meg. Viszont szeretném hogy szopjon újra rendesen!

Van valakinek ebben tapasztalata?


2009. okt. 29. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Már nem hiszem hogy fogod tudni szoptatni.
2009. okt. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 xStefix ***** válasza:
Látatlanban nem tudom, mennyi esély van rá, hogy visszaszokjon a babád a szopira, de mindenképp keress meg egy szoptatási tanácsadót, mert ez már "komoly probléma", amit szerintem csakis szakszerű segítséggel tudnál megoldani. Ha a babád hajlandó lenne váltani, akkor is nagyon sok időt, energiát és türelmet igényelne tőled, mert 4 hónap (láthatóan) rögzült megszokását kellene kijavítani. Ha eltökélt vagy, akkor mindenképp próbáld meg szerintem, hiszen a babád rengeteget nyerne a további szopival. Itt tudsz segítséget kérni: www.lll.hu
2009. okt. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A http:/www.szoptassugyesen.hu oldalon a történetek között úgy emlékszem ketten is voltak, akinek 5 ill. 8(!) hónaposan kezdett szopni a babája!

Olvasd el őket, meríts erőt belőlük! És kitartás! Szerintem sikerülni fog!

2009. okt. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 xStefix ***** válasza:

Egyébként mi 3 hónaposan álltunk vissza/rá az igény szerinti szopira és a mai napig szopizunk, 20 hósan is. Igaz, nálunk sosem volt ilyen fokú cumizás. (De amikor csak fejtem és cumiztattam, pár nap múlva már nálunk is érezhető volt a lustább szopás..)

Szóval, nincs garancia a sikerre - de esély van, ha megpróbálod. ;)

2009. okt. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a biztatást és a tippeket! Nagyon el vagyok keseredve, de mindent meg fogok próbálni!
2009. okt. 29. 18:17
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves 15:03-as, biztos hogy a "szoptassugyesen.hu-n olvastál ilyen történeteket? Ott csak a könyvet reklámozzák. Kicsit bele lehet tekinteni a tartalomba, de ott nincsenek történetek.
2009. okt. 29. 18:20
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! vannak történetek, pl ez: [link] kattints rá, ha tovább lapozol vannak még!

Jó olvasgatást!

2009. okt. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mi bimbóvédővel szopizunk, és cumisüvegből is eszünk. Szerintem próbáld meg a bimbóvédőt, hátha úgy elfogadja, mivel az is szilikonból van. Mellette van játszócumink is, ami nagyon szeret, ha valami miatt nyugtalan azzal nyugtatja magát. Olvastam, hogy boldogsághormont termel a cumizás. Ne vedd el tőle a játszócumit! Mi is cumival alszunk csak el, azt szopizza mikor altatja magát.Miért baj ez? Szerintem semmiben nem befolyásolja a cumi, hogy nem szopizik.3,5 hós a kisfiam.
2009. okt. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó két választ is! Mind hasznos volt:-)
2009. nov. 2. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!