Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babátok miket...

4 hónapos babátok miket csinál már? Mennyit eszik, alszik/nap? Mekkora?

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:

7.5 kiló

fordul jobbról balról hasra

hasról hatra ritkan

sokat kiabal es beszel, nevet

ezzel egyutt tobbet sir, de lehet hogy csak kepzelem, az tuti, hogy hangosabb :))

elkezdte nezegetni az idosebb csajokat (fiu)

aludni ejszaka jo esetben 9-10 tol reggel 8-9ig

napkozben 2-3 orat

nem szeret egyedul lenni, sajna elkenyeztetem, de mindig felkapom :( igy kb 15 percig van el egyedul

mas nem jut eszembe hirtelen

ja

600 tapszer +120 sinlac, amit eszik es neha 10-30 ml almale

2009. aug. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat. Mi most leszünk 4 hónaposak, 6,5 kg. és a 68-as ruhák kezdenek kicsik lenni. Ja, és Kislányka :) Hasról 1x fordult át hátra eddig, azóta még nem, de ügyesen tartja magát már. Keze-lába állandóan jár, mindíg mozgolódik. Rengeteget dumál, magyaráz, és persze mosolyog Ő is :) Az evéssel mostanában hadilábon állunk, kb. 650-700 ml. tej / nap. pedig már 2 hónapja is ilyen adagokat evett. Néha adok még lefejt tejet a mélyhűtőből(csak az sajna fogyóban van ) mert nagyon kevésnek tűnik ez a mennyiség. Az alvás is fura lett mostanában - éjjel nagyon jól alszik: 11-11 ig egy szopival közben úgy 6 fele. Nappal viszont az elmult napokban szinte végig fent volt. Talán a nagy meleg miatt. Hát ennyi jut nekem is eszembe... kíváncsi vagyok miket írtok még...
2009. aug. 1. 13:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 6és fél kg a lányom. Mostanában az evéssel teljesen visszavett, gondolom a nagy meleg miatt. Éjjel kb. fél 20-tól reggel 6-fél 7-ig alszik, utána eszik 200ml tápit, bár mostanában van hogy csak 150 ml-ert. Aztán kimegyünk amíg nincs az a nagy meleg, jól elkapattam én is a kisasszonyt és ölben van el, vagy a babakocsiban, sokat beszél, sikitozik és állandóan eszi mindkét kezét. Tegnap óta a sikítozás helyett morog mint a kiskutya :) Aztán kb. 2 óra múlva elálmosodik, alszik 1 vagy 2 órát és már dél is van. Néha délben répát adok neki a húslevesből, de van hogy csak tápszert, délután pedig valamilyen főzeléket vagy gyümölcsöt. SOk mindent szeret enni. Hátáról oldalra elfordul, van hogy még nem jön össze, és ha sikerül átfordul a hasára is. Csak a keze alatta marad, egyetlen egyszer volt hogy kihúzta, de rájöttem az is csak véletlen volt még :) Délután 4 után megyünk ki megint az udvarra, na akkor már nyűgösebb az este miatt, érzi is hogy közeleg a fürdés. Fürdés után mindig tápszert adok neki, akkor van hogy megeszi a 200 ml-ert, de van hogy 100 ml-ert a cumisüvegben hagy. Ja és kb. 2 hete kacagósan nevet, tudod mint a babák, olyan zötykölődősen :)
2009. aug. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 5 kg és 61cm a kislányom ( már megduplázta a születési súlyát,és ahhoz képest ez nem kevés ).Ő este 20tól alszik reggel 9-ig,egyszer fel ébred enni éjjel.Ha felébredt peluscsere, evés,kis ébrenlét,aztán visszaalszik,és van hogy alszik 12 ig is.Tízóraira eszik gyümölcsöt,már egy egész üveggel,plusz eszik tápszert,ha még kér utána.Tápszerből napközben 100-120ml-t eszik meg egyszerre.Délután sétálunk,ha nincs nagy meleg,séta után alszik egy jót.Uzsira kap tejpépet,plusz tápszert,aztán délután olyan 6 körül alszik egy órát,8kor fürdetés,eszik 140-200ml között,utána alszik.Ő forog hasra,oldalára,de hasról hátra ritkán,és elkezdett egy hete kúszni,mint a hernyók.Eszi a kezeit,egész nap vigyorog,már egyre ritkábban sír,sokat visítozik,egyszer-egyszer kacag is.
2009. aug. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A kezecskéje nálunk is nonstop a szájában van :) És ilyen morgás-féle volt nálunk is multkor :) És hangos kacagás is néha, olyankor annyira nagyon édes :)
2009. aug. 1. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!