Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is nyűgös ma a babája?

Másnak is nyűgös ma a babája?

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 15:16
 1/7 gabszem ***** válasza:
Iszonyatosan... Most nyugi van mert alszik, de nagyon nyűgös, mondjuk jön a foga is ,de gondolom ez az idő se segít a hangulatán, ráadásul ma még nem tudtunk sétálni se menni ,mert esett.
2012. szept. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia !

Igen , nagyon már reggel úgy ébredt , hogy semmi nem volt jó neki , össze vissza kéri a tejet , séta közben mondjuk megnyugodott , úgy ahogy . De hát nagyon nyügi és a fogija se jön

2012. szept. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az enyém is az!mondjuk hála most sikerült elaltatnom de 10 óta visított!nem volt neki jó semmi.sem kézben sem a játék de még a levegőn sem!:((
2012. szept. 20. 15:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap volt nyűgös a babám. Négy és fél hónapos, jön a fogacskája...ráadásul ez a front...:(
2012. szept. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

tudom itt már a megszületett babákról van szó

de az én kisfiam is idebent a pocakomban bulizik ..

erre a jó kis időjárásra !


33 hetes kismama :)

2012. szept. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szintén!

De nekem már tegnap is ilyen kis hisztis volt.

Úgy sajnálom ilyenkor szegényt!

2012. szept. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igaz, az enyém már nem baba, hanem 18 hónapos nagyfiú :), de őt teljesen kiütötte a hidegfront. 2x2 órát aludt, az 1x1,5 helyett, szerintem pár hónaposan aludt utoljára ennyit napközben. :) Mikor ébren volt, jó kedve volt, bár alapból nem egy hisztis gyerkőc. Úgyhogy én jól jártam a lehűléssel.
2012. szept. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!