Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos a babám és nem fordul?

6 hónapos a babám és nem fordul?

Figyelt kérdés
Már el vittem gyógytornászhoz, hogy nézze meg. Jövőhéten kezdjük a tornát. Amugy izeg mozog meg nagyon érdeklődő. De azt mondták, hogy kell 5-6 alkalom. Nincs nagy gond, de nem fejlődött ki az izma rendesen. Azt mondják azért is mert nagy sullyal született. Volt valakinek ilyen babája. Ugye nem lesz gond vele?

2012. szept. 20. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem, ha később fordul, nincs semmi baj :-)

Majd másban ügyesebb lesz, ne aggódj.

2012. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem sincs semmi gond. bébiszitteltem egy családnál,ahol a gyerekek 2 hónappal később fordultak,ültek,álltak,mint az átlag. nagy fejük volt :) édesek voltak, a 2 éves sokáig úgy fordult be a sarkon futás közben,hogy a feje bedöntötte a kanyarban :)

ne aggódj, mindenkinél másképp van! :)

2012. szept. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

minket neurológushoz küldtek, mert merev volt a hátizomzata. nem fordult elég "korán" és később pl. balra nem is akart átfordulni. hasról-hátra a mai napig nem fordul, bár mostmár szerintem nem akar, mert nem látja értelmét:)

10 hónapos a babám és 7 hónaposan fordult igazából, de azóta meg sem állt!

2012. szept. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a megnyugtató szavakat!
2012. szept. 20. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!