Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szules utani elso, nagyon...

Szules utani elso, nagyon eros menszinel mit hasznaltatok ejjel, hogy ne azzatok el?

Figyelt kérdés
Mar 5 bugyit sikerult osszepiszkitanom egy nap alatt. Meddig tart ez az eros verzes?

2012. szept. 21. 04:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Én mindent használtam. Kombináltam a szuper erős tampont és az éjszakai betétet. Semmit nem értek. Úgy jött belőlem a vér, mintha pisilnék. Ágyat kellett mosnom. Szerencsére egy alkalom volt, és csak 3 napos. Kitartást neked.
2012. szept. 21. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tampont nem használtam bö fél évig csak vasag jo nedvszivó szárnyas betétet libress
2012. szept. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
UI: kérj a dokitöl cseppet van olyan ami 5 nap alatt elmulassza az erös vérzést lerövidíti a gyermekágyi vérzést is pár száz forint de csak töle kérheted
2012. szept. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hagyom, hadd tisztuljon rendesen ki a szervezetem, ezert nem tettem fel tampont, meg nem is lett volna eleg ilyen mennyisehu verzesnel. En torulkozot tettem magam ala, de az is atazott. Nem gondoltam volna, hogy ez ilyen eros lesz. No meg fajdalmas. De akkor remelem mar csak par nap, bar holnap vezetnem kell masfel orat. Talan addig csokken a mennyiseg.
2012. szept. 21. 08:21
 5/6 anonim ***** válasza:

tena lady betétet vattával

sose áztam át így

2012. szept. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tampont én 7-8 hónapig nem tudtam használni.

Tena lady super plus és tettem alám egy vastagabb ruhát ami nem baj ha véres lesz, ja és két bugyi.

2012. szept. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!