Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti hogy vagytok...

Anyukák! Ti hogy vagytok ezzel? Néha ti is azt érzitek, h rossz anyák vagytok? Vagy nem bírjátok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen, vannak napok, amikor a lányom csak sír és sír! Minden eshetőségen végigmegyek, minden oké! Most is 1,5órája sír! Nem tud megnyugodni, enni se nagyon akar! Püföli a játékait, töm mindent a szájába! Csak a kezemben nyugszik meg! 45kg vagyok, a gyerek 8kg! Én nem bírom ennyit fogni! Komolyan teljesen kivagyok! Imádom a gyerekemet, de néha teljesen kiborulok... Látom néha, hogy rám néz ilyenkor kérlelően, de nem tudom mi baja és utána azt is látom, h csalódott és csúnyán néz rám, mintha nem szeretne! Lehet butaság, de néha tényleg ezt érzem/gondolom! Én vagyok ilyen szörnyű, vagy ti is éreztek ilyet?
2012. szept. 21. 12:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a többiek is írták! Mindenki van így ezzel, van aki bevallja van aki nem! Nekem 21 hónapos a fiam, tök jó evő, valamelyik nap elkezdett nem enni ebédet, akármit is próbáltam adni neki, ez a 4. nap, hogy ebéd nélkül alszik el. Amúgy igen rossz alvó. Úgyhogy én is ostoroztam magam, hogy milyen szar anya vagyok, nem tudok gyereket nevelni, nem alszik, most már nem is eszik, stb. Hála az égnek a párom nagyon támogat.

Amúgy próbáld meg ilyenkor magadra kötni, kérj kölcsön, vagy ha olyan városban élsz ahol van hordozó klub, akkor kölcsönözz kendőt, mei-tai-t stb. Könnyebb úgy, igaz én nem vagyok olyan vékony mint te, de nekem eleve 4 kilóval született a fiam, szintén egyfolytában kézben szeretett lenni egy áldás volt, hogy magamra köthettem. Én nagyon sokáig előre kötöttem, főleg itthon, most már ha olyan a szitu a hátamon cipelem, igaz már 13 kiló.

2012. szept. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 szofi2009 ***** válasza:
100%

szia

èn nagyon szerencsés vagyok mert ritkán sir a fiam de egy párszol elöfordult hogy nem tudtam megnyugtatni.Le a kalappal minden anyuka elött akinek siros babája van.Nagyon megeröltetö idegileg hogy az ember nem tudja kezelni a t azt tudod csinálni hogy megprobálsz pihenni és segitséget kérsz hogy valaki tehermentesitsen néha.

2012. okt. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!