Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes kislányra milyen...

8 hetes kislányra milyen ruhát adnátok ebbe az időbe keresztelőre?

Figyelt kérdés
Nézegettem már mindent,de nem tudom mi lenne a jó.Elég hűvös van,jövő vasárnapra se mond sokkal melegebbet.A szettek mind szoknyásak szinte,abba fázna gondolom.Legyen sima fehér rugdalózó és öltöztessem alá?Szeretnék egy kicsit lányosabbat,de megfázatni se szeretném.Nem ér annyit....Ti mit adnátok rá?Egy kis vékonyabb fehér takarója lesz csak kívül neki.

2012. szept. 21. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk is jövő vasárnap lesz a keresztelő, ő 3 hós múlt. Én olyan szettet vettem, ami egy hosszú ujjú kisszoknyából, nadrágból, kesztyű, tutyiból áll. Ha hűvösebb lesz, adok rá fehér plüss kiskabátot is, de én úgy láttam 25 fok körül lesz. :) Meg max. adok a szoknya alá fehér rövid ujjú bodyt is, szerintem így nem fog fázni.
2012. szept. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ez a legrosszabb idő az biztos, arra hideg van, hogy szoknyácskát adj rá de arra meleg hogy bundazsákot...


Amikor mi kereszteltünk (2 éve) voltak olyan vastagabb kisrugik amik még nem olyan overállszerűek voltak, de nem is azok a legvékonyabbak. Esetleg valami olyasmit találsz akkor az jó lenne. A kislányságát pedig ki lehetne hangsúlyozni valami fidres-fodros sapkával, kiskalappal. A szertartás után pedig ha otthon ünnepeltek tovább lehetne valami kötényruhácska aláöltözve (harisnya, hosszú ujjú body)

Végülis ő még annyira pici, hogy szinte az egész ünnepet átalussza úgyis.

Majd írj mi volt, kíváncsi vagyok hogy sikerült megoldani.

2012. szept. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Holnap megyünk vásárolni,csak errefele nem sok a választék sajnos.Kedves első,tudnál nekem a szettről linkelni képet esetleg?Én is gondoltam rá,mert fehér hosszú ujjú bady meg egy hosszú ujjú ruhácska,harisnyánk is van fehér esetleg kis nadrág alá,talán elég lenne.Esetleg egy fehér kis kardigánnal kiegészíteni....hát nehéz ügy lesz...
2012. szept. 21. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!