Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti adtatok valamit az éjjel...

Ti adtatok valamit az éjjel óránként ébredő, fogzó babátoknak?

Figyelt kérdés
Felébred, de visszaalszik ha a cumit a szájába adom vagy rosszabb esetben csak akkor ha iszik.Nem sokat alszunk így..Tuti, hogy a foga, mert nyöszörög álmában is és tegnap tört át az első alsó metsző foga.Már mellette is meg van dagadva.Ti adnátok neki valamit? Ha igen mit? 6hónapos
2012. szept. 22. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet, 2 hét múlva 6 hónapos a baba. Alsó kettő jön egyszerre. Bekenem dentinoxal és utána gyorsan be a cumi és visszaalszik, amúgy reggel-este viburcol kúp.2 óránként szopizik éjjel.
2012. szept. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy így ő sem tud pihenni. Sajnálom nagyon szegénykémet :( Viburcol kúp? Ettől jobban alszik? Mert akkor megpróbálom.
2012. szept. 22. 10:45
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is bekentem tegnap éjjel dentinoxal, mert tíz perc után ébredt nyöszörögve.Így aludt is 2től fél 5ig. Akkor megetettem. Ő tápszeres.
2012. szept. 22. 10:47
 4/6 kíváncsicska ***** válasza:
Azért a dentinox-val vigyáznék.Nem biztos hogy az a legjobb.Napi 3-szor lehet csak bekenni vele az ínyét.Olvastátok a mellékhatásokat.Hát én inkább a vibrocol kúpot és a chamomilla 15 Ch-t használom vagy amikor már nagyon nem használ akkor 10 ml Nurofent adok fájdalomcsillapításra.Pedig nem vagyok homeo párti.Meg mikor mi voltunk gyerekek akkor sem volt semmi ilyen és mégis megvolt a fogzás.És tuti csillapították a mi fájdalmunkat is.
2012. szept. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, én Nurofent adtam, de úgy is felébredt. Aztán kijött a foga és jobb lett. Amúgy ha megébredt mindig mellre tettem hogy visszaaludjon. Elég fárasztó volt...
2012. szept. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Jó a viburcol! Nekünk jobban hatott mint a nurofen. Megnyugszik tőle a baba, ellazul és szépen alszik. Úgy is lehet adni, hogy este, és hajnalban, vagy este és reggel.
2012. szept. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!