Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit rontottam el? 1 éves...

Mit rontottam el? 1 éves kisfiam sokszor megébred éjszaka!

Figyelt kérdés
Kisfiam 1 éves múlt, az utóbbi pár hétben nagyon rosszul alszik éjszaka. Sokszor felkel, én próbálom megnyugtatni, de másfél óráig is eltart míg visszaalszik, addig vagdalja magát az ágyban. Még szopizik, éjszaka is. Mit tegyek, h nyugodtabb legyen az éjszakája? Ja és fent meg van dagadva az ínye, hátsó rágófogaknál. Még azt vettem észre h mostanában nagyon igényli a testi közelséget, mindig úgy alszik el h hozzámbúj, és én ha elég mélyen alszik, visszateszem az ágyába. Mit teszek rosszul? Min váloztassak? Köszi a válaszokat!
2009. aug. 1. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hátha az inye van megdagadva akkor jön a foga, emiatt nem alszik éjszaka.Nagyon nem tudsz mit csinálni, dentinox, vagy a panadol ami nálunk bevált.
2009. aug. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmit nem rontottál el, sajnos a rágófogak kínozzák. A tennivalót az előttem szóló leírta. Este alvás előtt adhatsz neki Pnadol szirupot. A Dentinoxból nekünk a gél vált be jobban. Egyszer csak túl lesztek rajta.
2009. aug. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat! Én is a fogára tippelek. De jó lenne, ha nem fájna neki! Holnap kipróbálom amit írtatok! Köszi
2009. aug. 1. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!