Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz az, hogy a babák fülébe...

Igaz az, hogy a babák fülébe nem mehet víz mert fájni fog a fülük?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Én így tudom.
2009. aug. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én meg úgy tudom, hogy ennek nincs alapja. A fülük ugyanúgy működik, mint a miénk, befolyik a víz, majd kifolyik, bent nem marad.

A dokim erre azt mondta, hogy ha ez igaz lenne, akkor már fülfájással születne az összes baba, mert ott bent aztán bőven éri a fülüket víz.

Nyolc hónapos egyébként a fiam, általában kerül víz a fülébe fürdetéskor és eddig még semmi baja sem volt.

2009. aug. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
En errol meg nem is hallottam, igy sose ugyeltem erre. Most 8 honapos a fiam, meg sose fajt a fule.
2009. aug. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem igaz. Gondolj pl. a babaúszásra!
2009. aug. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem van benne igazság, de biztos csak arra vonatkozik hogy túl sok víz ne menjen. Mert fürdetéskor, babaúszásnál elkerülhetetlen, hiába vigyázol. Mindenesetre ha megtörténik töröld ki, de vigyázz a hallojáratba nem szabad belenyúlni.
2009. aug. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
férjem állandóan belemeriti a fülét fürdetéskor, de nncs semmi baja. 9 hós.
2009. aug. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez abban az esetben igaz, ha kicsi babával akartok menni strandra, vagy olyan természetes vízmellé, ami nem túl tiszta. A fülgyulladás nem a víztől, hanem a benne lévő piszoktól ered.
2009. aug. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2009. aug. 2. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!