Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 és fél hós babám tegnap és...

5 és fél hós babám tegnap és ma kapott babakekszet (kicsi darabocskát) gyümölccsel. Ha lisztérzékenységre hajlamos lenne, már jelentkeztek volna a tünetek? Gluténérzékenység = a lisztérzékenységgel?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Glutén=lisztérzékenység.

Ez egy autóimun betegség, nem allergia. Tehát nem jön ki másnapra, hanem ha túlterhelődik vele a szervezet vagy felhalmozódik, csak akkor egy idő után jelentkezik.

2009. aug. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2009. aug. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
még korainak tartom a lisztes kekszet, de van tescoba kukoricás keksz.én babám 9 hónapos és még most kap csipetnyi kenyeret mert kinézi a szánkbol.
2009. aug. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én pont tegnap vettem Hipp-es babakekszet. 6 hónapos kortól lehet adni és gluténtartalmú! Szóval max. várd ki azt a két hetet amíg betölti a 6 hónapot és adhatod neki!

Az én babám 6,5 hó és ma már kapott! :)

2009. aug. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Sajnos a lisztérzékenység nem ad rögtön tünetet. :(

Sunyin nyírja ki szépen lassan a bélbolyhokat.


Nem értem mi értelme van a babakeksz adásának. Semmi tápláló nincs benne, csak kristálycukor. Miért adod neki? Nem kötekszem, csak nem értem.

2009. aug. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A kicsit savanyúbb gyümölcshöz morzsoltam neki.
2009. aug. 9. 09:11
 7/9 anonim ***** válasza:
4. vagyok! Én is savanyúbb gyümölcsökhöz, pl. barackhoz morzsoltam bele! Egyébként szerintem táplálóbb tőle a kaja! :)
2009. aug. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A barack az egyik legédesebb gyümölcs...
2009. aug. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Persze ezen nem érdemes vitatkozni... gyümölcse válogatja.
2009. aug. 10. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!