Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Télen is ugyanúgy tudom...

Télen is ugyanúgy tudom sétáltatni az újszülöttemet?

Figyelt kérdés

Nyáron mindig nézegetem, ahogy a kismamák tolják a babakocsikat, -de rengetegen-, mi is babát tervezünk, jövő februártól próbálkozhatunk csak, és ha -minden körülmény mellettünk lesz- és elsőre összejön, akkor mire kivihetem az utcára sétálni, levegőzni, stb. addigra tél lesz, hideg, hó, csúszós járdák lesznek. Akkor is ugyanolyan büszkén fogom tolni a babakocsit, és ugyanolyan élvezet lesz, hogy mindenki azt látja majd, hogy babám lett, és mindenki azt fogja nézni -mint én-, hogy nézd Kicsim (ez volna a Párom), ott egy kismama.

Köszönöm a normális válaszokat!


2012. szept. 24. 06:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Én büszke voltam a lányomra a szobában is, nem csak odakint tologatva. :D

Nyugi, nem ez lesz a legnagyobb gondod.

Lányom téli baba, és semmi gond nem volt. Tény, hogy hidegben nem lehet kint lenni rettentő sokáig, és a hóban nem is a legkönnyebb babakocsizni, de miért ne lehetnél ott is büszke, miért ne lehetne a babát kivinni?

Így is lesz, aki megcsodál, így is megdicsérik majd a babádat, és nyáron, amikor már nagyobb lesz, ugyanúgy tolhatod őt büszkén.


Amúgy csak most agyalsz - ne haragudj - ilyen hülyeségeken. Később ez eszedbe sem fog jutni. A gyerek iránti büszkeséged a szívedben van, nem az utcán. :)

2012. szept. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én babám decemberi. Jól felöltöztettem, hamar megszokta a hideget, semmi baja nem volt. Érdekes, hogy a büszkeség érzelme van nálad most előtérben...
2012. szept. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell bántani a kérdezőt! Nekem is dagad a mellem, amikor valaki megnézi a gyerekemet. Főleg ha még el is mosolyodik az illető!! :)


Mindkét babám ősszel született, tehát télen babakocsiztattam őket. Jól fel kell öltöztetni, betakarni és -5 fokig simán lehet sétálni vele! A lányom 2 órát szundizott a hidegben minden délelőtt, amíg a bátyjával játszótereztünk!

2012. szept. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 24. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!