Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cipő kérdés: lakásban kell...

Cipő kérdés: lakásban kell vagy nem?

Figyelt kérdés
Télen fog kb. elindulni a babánk, azon gondolkodom kell-e cipő bent. amellett vagyok h nem, de járólap van a házban, és nincs padlófűtés. A zoknit pillanatok alatt leszedi, lehet jobb lenne egy kis szandál,a mit nem tud kicsatolni?
2012. szept. 24. 13:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Azt mondja a nagykönyv, hogy nem jó, ha cipőben tanul meg járni.

Én harisnyát adnék akkor rá.

2012. szept. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én adnék rá szandát,hogy ne fázzon fel
2012. szept. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem meg a gyógytornász mondta, hogy kell. Más, ha kint a normál talajon tanul meg járni mezítláb, meg más, ha járólapon. Mert a járólap nem tesz jót. Így a lányomon volt szandál bent. Ezért is, meg azért is, mert nálunk is szinte mindenhol járólap van.
2012. szept. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

semmi esetre sem.

a babák lábának a mezitlábazás a legjobb, még kint is.

na de hideg van ott és szúrós vizes minden, ezért kell puha de lábat tartó cipö nekik. a talp legyen nagyon hajlékony az a lényeg.

de bent nem. ha nem szereti a zoknit lehet ezer véle megoldás, kistutyi, meg minden fél dolgot ami csak sima anyagból vagy börböl van, harisnya is szuper jó, ebböl is van tapadós ami nem csúszik stb...


mi járunk 3 év alatti tornára és csak is zoknit szabad a gyerekre adni. itthon is vastag zokniban van. habár most már 2 ées van egy méregdrága házi cipöje, de ez kimondottan, itthonra való, puha stb...

2012. szept. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

na az állás 2:2


Tutyit is leveszi, harisnyát is próbálja, már most is 10 cm-t lóg a harinyája, akkor meg abban esik el. :(


És nagyon jó minőségű, superfit benti mamuszka?

2012. szept. 24. 13:17
 6/13 anonim ***** válasza:
ha a zoknit leveszi, a tutyit is lefogja:) sztem puha talpu szandi ami csatos azt nem tudja levenni vagy tépőzáras ha nem veszi le, valami puha talput, ha már tud menni akkor vegyél olyat ami fogja a bokáját.
2012. szept. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én puhatalpú babacipőt adok rá, ezt nem szedi le. Nekünk Carozoo van, nagyon szeretjük.
2012. szept. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az orthopédus szerint otthon csak mezitláb avgay zokni vagy zoknicipő. Enyém zoknicipőben vagy van gumitalpú vastagzokniban. Eleinte ő is le vette, de mióta hűvös van nem veszi le.
2012. szept. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

az ortopédusok közt is van eltérés.

pont a múlthéten kérdeztem meg, csak ezért mentem el. hogy a lányomra 17 hós mit adjak. azt mondta hogy szupináló szandit.


homokba, fűbe nem kell cipőt, szandot adni..


Most legyen mindenki okos. mikor mit csinál jól!


csütörtökön megy egyik barátnőm ortopédushoz más megye és ő is rákérdez!

2012. szept. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csatlakozok a 8-ashoz: múlt héten voltunk ortopédián, azt mondta nem kell itthonra cipő.
2012. szept. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!