Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 napja elindult a lányom,...

3 napja elindult a lányom, mikor adjak cipőt rá vagy eggyáltalán kell a lakásban cipő?

Figyelt kérdés
Elég bizonytalan a járása és túl sokat még nem tesz meg egyedül,mikor lessz ebből rendes járás hány hét még?
2010. márc. 4. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Én tappancsos zoknit adok rá otthonra, már jár 1 hónapja.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Ezta kérdést én tettem fel.

2010. márc. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

elég hamar rendesen fog járni. itthonra mi kis szandit vettünk.

azt mondják ha sima talajon jár, akkor kell a cipő,szandi. akkor nem,ha kinn a földön, homokba ilyesmi...

2010. márc. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a mezítláb járás híve vagyok, de ahhoz göröngyös talaj a jó, nem a tükörsima padlólap, vagy parketta. Mivel kint még hideg van, bent marad a csúszásmentes zokni + süppedős szőnyeg, párna, matrac, mint megoldások. Ettől fejlődik a talp izomzata, és az egyensúly-érzék is. De ha van jó ötleted arra, hogy miképp teremtesz a szobában egyenetlen felületű talajt, ami tornáztatja, írd meg, engem is érdekelnek mások ötletei!
2010. márc. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. A zoknival nekünk az a bajunk hogy leszedi a lábáról a drágám mert úgy vettem észre hogy bizonytalan a zokniban mert parkettánk van és csúszik. Puhatalpú cipőre gondoltam hogy veszek,bár nem tudom hogy sok értelme van-e mert lehet hogy azt is leszedi.Kaptunk siesta szandit néha rászoktam adni de akkor meg csak üll és tépné le magáról.
2010. márc. 4. 12:09
 5/5 anonim ***** válasza:

amint megszokja hogy van a lábán valami,és próbálgat benne járni, nem fogja piszkálni.

a zoknit az én lányom is mindig leszedi,sőt néha a szandit is.

második voltam

2010. márc. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!