Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babámnak jön a foga. Mi az a...

Babámnak jön a foga. Mi az a hő, amikor már kúpot adjak? Most 37.7 popsiban.4 hós múlt.

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Popsiban mértnél mindig vonj le 0,5- öt, tehát 37,2. Ez nem láz. Fogzásnál magas láz nem lesz. Én csak azért adtam lázcsillapítót, ha fájt is neki és látványosan vergődött nem tudott aludni, egyébként nem.
2012. szept. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Levontad belőle a 0,5 fokot már? Én 38 fölött adnék egyébként lázcsillapítót.
2012. szept. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

38 felett láz, akkor csillapítsd, de először ne kúppal, hanem hűtőfürdővel, akár már most is ez levont érték.

ha ebből még le kell vonni akkor ez nem hőemelkedés.


de mielőtt a fogára tippelsz, nem árt komolyabban venni, lehet, hogy beteg, akkor meg orvoshoz el kell vinni és ha nem talál semmit, akkor lehet a fogára fogni.

2012. szept. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, igen, ha lázas lenne vidd el orvoshoz az már nem a fogzástól van. Állítólag.
2012. szept. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez nem levont! Köszi a válaszokat, holnap elviszem a dokihoz!! Aranyosak és segítőkészek vagytok!
2012. szept. 24. 17:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő azt tanácsolta, hogyha csak hőemelkedés van, akkor estére adjak kúpot, mert nem lehet tudni, hogy éjjel felmegy e.
2012. szept. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Mindenesetre most még megmérem, ha magasnak találom, akkor adok neki. Holnap ugyis látja a dokinéni!
2012. szept. 24. 20:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt, hasznos!

[link]

2012. szept. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!