Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos kisfiam olykor...

5 hónapos kisfiam olykor dacos, idegesnek tűnik. Néha befeszíti magát. Lehet ez komoly probléma vagy csak figyelemkeltés, türelmetlenség?

Figyelt kérdés

2012. szept. 24. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj,ez egyértelműen a "hiszti",dac előjele.Nekem 7 hónapos a kisfiam és már 3 hónapos kora óta próbálkozik.Mondanom sem kell,ahogy telnek a hónapok,egyre rosszabb.Sokan mondják,hogy a hiszti nem létezik ilyen kicsi korban...hát én "kölcsön adnám" a gyermekem 1 napra;tuti megváltozna a véleményük. :)
2012. szept. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,nagyon megnyugtattál.:))))
2012. szept. 24. 21:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok. Még az lemaradt,hogy nálunk is megy ez a "befeszítem magam" dolog.Tragédia minden egyes öltöztetés.Ha valaki hallana,mikor öltöztetem Őt,tuti bolondnak nézne,mert annyi zagyvaságot beszélek,csinálok,csak hogy eltereljem a figyelmét. :) Persze nem ér semmit az esetek nagy részében. :(

Ma pl. egész nap fordítva volt a body rajta...örültem,hogy egyáltalán rá tudtam adni;nem hogy megfordítani. :)

2012. szept. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet ideges, ha valamit nagyon meg szeretne csinálni, de nem megy neki (ki ne lenne az?) - attól ez még nem A hiszti, az tényleg később jön (majd gondolj vissza erre az időszakra 2-3 éves korában...:). Az enyém viszont jellemzően akkor feszítette hátra magát, ha fájt a hasa vagy a foga, ilyenkor sokszor még engem is eltolt. Ha úgy látod, hogy ez mégis valami rendellenes mozgásforma (pl. nem tud magáról pár pillanatra) vagy "csak" aggódsz, kérdezz rá inkább a gyerekorvosnál az egészséges rendelésen.
2012. szept. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Semmi olyat nem vettem még észre h ne tudna magáról.De én is úgy gondolom hogy majd megkérdezem a orvost.az a biztos.sajnos olyan vagyok h néha túl aggódom a dolgokat! :)
2012. szept. 24. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!