Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Refluxos, bukós babáknál...

Refluxos, bukós babáknál mivel lehet elkezdeni a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
Alma helyett körtére gondoltam,mivel az alma savas,de nem tudom jó ötlet-e?Milyen alternatívák vannak?Akiknél ilyen probléma volt,ti hogy csináltátok?
2012. szept. 25. 11:54
 1/1 anonim ***** válasza:

En babam is refluxos, sokat bukik, es vissza is nyeli ami feljon neki. Kislanyom is az volt, es annak idejen a gasztros gyerekdokink azt tanacsolta, h a hozaztapit zoldseggel kezdjuk. Kisfiam most 6 es fel hos, es sutotokkel kezdtem a hozzatapit, amjd jott a repa, cekla, mindenhez krumplit tettem. Almat is kostoltattam vele, szinten krumplival es parolva, de nem volt oda erte. Szerintem pont azert mert savasabb mint a zoldsegek. A zoldsegeket ette egeszen mostanaig, de taknyos lett es fogzik, es most csak szopizni akar. Ugy erzem,az anyatej mar keves neki, igy nem tudom mit csinaljak.

Szerintem te is kezd zoldseggel. Sok anyukatol hallottam, h gyumolccsel kezdtek, es utana a baba nem akarta megenni a zoldseget. Emiatt is jobb zoldseggel kezdeni, altalaban aa gyumolcsot jobban szeretik.

Kortevel semmikepp se kezd, attol fajhat meg a pocija.

2012. szept. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!