Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Az igény szerinti...

Bogarszemu kérdése:

Mit tegyek? Az igény szerinti szoptatás nem működik, a folytonos szopi miatt - mert mindig kéne neki - iszonyú pocakfájása van, ezért újra kéri a cicit, aludni se bír a görcsöktől, erre megint cici. Ördögi kör :- (

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 20:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is attól fáj a hasa, mert mindig csak az első tejet szívja ki. Viszont ha túl gyakran szopik, mindkét mellben csak az eleje lesz, mert nincs ideje termelődni többnek. Szóval szerintem kicsit ritkítsd az evéseket, ha nem is 3 órára, de 1.5-2-re.

Illetve ha van rá módod, kérj egy napra legalább segítséget apukától,nagyitól,barátnőtől hogy legyen veletek egy napot, mert ha nem Te fogod, mástól nem fogja követelni a cicit,mert nem érzi a szagát, és hátha könnyebb lesz neked is megállni hogy ne add neki oda ha sír, meg neki is hogy nem érzi folyamatosan az ingert.

2012. szept. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az én anyámnak anno ettől ment el a teje: mert az volt a módi hogy ki kell várni 3 órát. Szép lassan elapadt, mivel úgy érzékelte a teste hogy nem kell annyi.

Egyen amennyi kell és ahányszor kell neki. Egy idő után elmúlik a hasfájás.

2013. márc. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!