Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos Lányom még nem...

Szebyke87 kérdése:

14 hónapos Lányom még nem aludt át egyetlen éjszakát sem. Mit tegyek, hogy végre aludjon?

Figyelt kérdés
10-15 alkalommal felébred éjszaka és csak szopizással tud visszaaludni. Próbáltam cumit adni neki, de eldobja, cumisüveg sem jó neki csak a cici. Azt sem lehet, hogy hagyom kicsit sírni hátha visszaalszik, mert ott alszik mellette a nővére és nem akarom, hogy felébressze. Általában éjjel átviszem már magam mellé, mert szinte semmit nem aludnék, ha állandóan átrohangálnék Hozzá, de mellettem is gyakran felébred. Mit tehetnék, hogy végre rendesen aludjon?

2012. szept. 17. 19:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az én lányom csak onnantól hagyta abba az éjszakai ébredéseket hogy elhagyta a cicit.

Talán próbáld meg fürdés előtt nagyon lefárasztani, vagy a tesó fárassza le estére.

Nem lehet hogy sokat alszik nappal?

2012. szept. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Atyeég, Te szegény,akkor nem is alszotok semmit.Ha a cicit követeli ennyit, akkor nem lehet hogy esetleg éhes. Mikor mit mennyit vacsizik?
2012. szept. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Megoldást sajnos nem tudok,de nálunk is ez van.Igaz az én fiam tápszeres.Rendesen vacsizik is.

Kitartást neked,nem vagy egyedül!

2012. szept. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Tudom,hogy nem vigasz...de 27 hónapos lányom még soha egyetlen éjszakát át nem aludt!!!!!Egyet sem!!!!!!!!

4x-5x ébred!ÉS 7 hónapos kora óta nem szopik....addig azért ébredt,azután ,meg vízért cumiért stb.

2012. szept. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Úristen lányok. le a kalappal előtettek. Szerintem én már a végkimerültségtől a kórházban lennék.....! Enyém is 14 hós de ha max egyszer megébred nekem már megszakítja az alvást és másnap mosott kaki vagyok. Tényleg minden tiszteletem a tiétek. levendulás olajos kendő az ágyikóban megoldaná a kérdést anya. meg mivel elmúlt egy éves válaszd le a ciciről. Légy jövőbe látó és következetes. Kitartás :(
2012. szept. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, azért jó hallani, hogy nem vagyok egyedül. Este eszik rendesen, nappal sem alszik sokat. Jó lenne már szopiról leszoktatni, de nagyon hisztizik, ha azt mondom nincs cici. Az a furi, hogy a nagylányom 2 hónapos kora óta átalussza az éjszakákat, igaz ő tápszeres volt. Lehet megpróbálkozom azzal, hogy éjjel is rendes tejcit kap cumisüvegbe, csak attól félek, hogy mire megmelegítem jobban felébred és nehezen alszik vissza, majd meglátjuk, egy próbát megér.
2012. szept. 18. 16:22
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi is hasonló cipőben járunk... bevált a tej vagy valami más?
2012. okt. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is gyakoriak az éjszakai ébredések, lassan másfél éve nem aludtam 4 óránál hosszabban (már a pocakban is csinálta). Mostanra elfogadtam, hogy ez van, mert nem volt olyan módszer, ami használt. Sem a gyógyszer, sem a homeopátiás szer, sem a lefárasztás, sem a nappal kevesebbet alvás, sem a nappal többet evés nem használ. Eddig egyedül a türelem segített. Ahogy telik az idő, egyre kevesebbet kel fel, lassan megbeszélem vele, hogy fejezzük be a felkelést. Különben ez idegrendszeri sajátossága szerintem a gyerekeknek: a nagyon aktív, ingerlékeny, gyorsan fejlődő gyerekek teszik ezt. Én ezzel nyugtatom magam:)
2012. okt. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Most már a ciciről leszoktattam, időnként még nappal kéri, de legalább éjjel már nem követeli. Tejet kap, meg átraktuk kiságyból rendes nagy ágyra, mert szeret forgolódni és mindig beakadt keze-lába a rácsokba és arra is felébredt, gondoltuk nagy ágyon jobb lesz. Hát, legalább nem kell kivennem amíg megissza a tejet, mert amíg mindig az ölemben itta meg sosem bírtam vissza rakni az ágyába, csak mellettem volt hajlandó visszaaludni, nagy ágyon már egyedül issza és már alszik is, de hát azért így is sokat van fent. A gyerekorvos javasolta a Viburcol kúpot, tegnap kezdtem adni, majd meglátjuk mennyit segít, mert amúgy eddig nekünk minden használt ami homeopátiás, így nagyon reménykedem, hogy ez is.
2012. nov. 20. 22:02
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia! Használt a Viburcol kúp?

Az én lányom most 14 hós,és ha nem is 10-szer, de 4-5-ször ébred és rettenetesen éhes, pedig nappal szépen eszik és nem is keveset...

2012. dec. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!