Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos kisfiam nem veszi...

11 hónapos kisfiam nem veszi a kezébe az ételt, lehet gond?

Figyelt kérdés
Egyébként minden vackot a szájába töm, eszik is rendesen, ha etetem, de a kezébe adott, vagy a tányérra tett falatkákat nem veszi el.
2012. szept. 26. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez hiszti szerintem, vagy makacsság. Nyugi, ha éhes lesz, biztos el fogja venni.
2012. szept. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kerd hogy etessen teged, aztan hatha rajon hogy o is megkostolja
2012. szept. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocs hogy visszakérdezek, de én nem is tudtam ilyenről, hogy 11 hósan a kezébe "kellene" venni az ételt. Én még nem is próbálkoztam vele, nem tudom milyen ételre gondolsz, de pl. az én fiam eddig a nagyobb darab ételt (pl. gyümölcs darabokat), csak összegyűjtötte a torkában aztán kiöklendezte, így én nem is erőltetem még a nagyobb falatokat sem a saját, sem az én kezemből. A babakekszet mondjuk szopogatta, harapdálta ha kézbe adtam, de már nem kell neki.
2012. szept. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Az égvilágon semmi baja. A teljesítmény-mániás anyukák keltik ezt a pánikhangulatot.

Az én fiam 18 hónaposan volt hajlandó először megfogni, és a szájába tenni a falatot. Az ivópoharát is csak úgy 16 hónapos körül akarta maga tartani. Lustaságból, vagy ki tudja, miért. Én nem siettetem, előbb-utóbb mindent meg fog csinálni. Ne aggódj, ha amúgy minden rendben van a babáddal.

2012. szept. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Elég "laza" anya vagyok, de a gyerekorvos és a védőnő is ezzel nyaggat, hogy ezt már illene tudni, ezért bizonytalanodtam el...

Köszi a válaszokat!

2012. szept. 27. 12:33
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként minden rendben van a kisfickóval, igazi rosszcsont, most kezd járni:)
2012. szept. 27. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!