Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos babaám altatásai...

11 hónapos babaám altatásai kikészítenek. Van megoldás?

Figyelt kérdés

3. kisbabám, tehát van egy kis tapasztalatom, de vele nem boldogulok :(


Ha álmos és próbálom elaltatni (napközben, vagy este) akkor tekeredik ki a kezemből, szívszaggatóan sír, lök el magától (apával is ezt csinálja)

Az ágyában feláll és úgy sír :( Ott egyáltalán nem tudom elaltatni. :(


NAgy elkeseredésünkben már próbáltuk a babakocsit is, ami egy ideig jó volt, de már ott is ugyan ez megy :(


Eddig cicin aludt el, most is szopik elalvás előtt, de után tol-lök el magától :(


Mit csináljak, adjatok tanácsot ,mert annyira el vagyok keseredve :(

Néha már telejsen úgy érzem, hogy mert nem akar hozzám

bújni, velem elaludni (ringatni sem lehet) nem szeret engem :(


2012. szept. 26. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Feküdj mellé a nagyágyon, símogasd, dúdolj neki míg elalszik. Ne engedd felkelni. Kisfiam is ilyen volt, ez bevált nála.
2012. szept. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál!

Már ezen is túl vagyunk. Nem marad fekve :( Pattan fel, ha pedig nem engedem felállni, felülni annira sír, hogy zsinte levegőt sem kap :(

Nem tudom mi lett vele, nem volt Ő ilyen :(

2012. szept. 26. 14:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk hála az égnek nagyon ritkán csinál ilyet, de ilyenkor én leteszem a szobájába és hagyom játszani még, aztán van, hogy 10 perc múlva rájön, hogy ő tényleg fáradt és akkor már engedi, hogy elringassam. Szerintem nagyon is szeret, csak egyszerűen nem akar aludni.
2012. szept. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
felkötöm kendőbe, kimegyünk sétálni, és hamar elalszik rajtam. nekem ez mindig beválik. mostanában enyém se akar hallani az elaltatásról napközben, (babakocsiban meg hónapok óta nem alszik el...) nézelődni szeretne, amíg le nem ragad a szeme, persze úgy,hogy fogom. mindkettőnknek nagyon jó ez így.
2012. szept. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk ami bevált. Tedd be magatok közé. Feküdjetek mellé. Próbáljátok csikizni, nevettetni. Csak pár percig. Aztán apával kezdjetek el beszélgetni, mintha a kicsi ott se lenne. Persze lehet simogatni, vagy fogni a kezét. Csak ne szóljatok hozzá. Vagy tv-zzetek. Olyan unalmasak a felnőttek, hogy el nyomja a babát az álom! :D Nekünk be jött. Az nem azt jelenti, hogy nektek is be fog, de meg lehet próbálni! :)
2012. szept. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk a 100x visszafektetés, dúdolás vált be. Ja és közben úgy teszek, mint aki alszik. Megunja egy idő után, hogy nincs játék és elalszik.

Kitartás, mi egy hónapja csináljuk, már alakul a dolog...

2012. szept. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak én lettem lepontozva. Gondolom mert magam mellé veszem a gyereket!

Nevetségesek vagytok! :D Fszom fog itt tanácsot osztogatni. Mindenki mindent jobban tud. Akkor oldjátok meg. Hallgass a sok nagy eszűre és legyél vas orrú bába!!!

2012. szept. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én nem pontoztalak le. szerintem ne törődj az értékelésekkel. Mindenki másra esküszik.
2012. szept. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

NAgyon köszönöm a tanácsokat!


Én még senkit nem pontoztam! Se fel se le, de itt én mindenkinek zöld kezet adok, hiszen segíteni próbáltok!


Mi is magunk közé vesszük a kicsit, neki még kell a közelség, majd 15 évesen úgysem akar mellém feküdni...bár most sem nagyon :(

2012. szept. 27. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!