Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékot vegyünk egy...

Milyen játékot vegyünk egy éves kislányunk szülinapjára? Nektek mivel szeret igazán játszani a picitek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Nekem 3 gyerekem van.Mindegyik mással szeretett játszani.Ezért nehéz a kérdésedre válaszolni.Olyasmit vegyél,amivel úgy látod,hogy szeret játszani.
2009. aug. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia!


Nálunk a labda a nagy sláger, imádja...igy spontán találtunk kismedence plussz 50 db kislabda...ezt kapta-imádja- egyrészt pancsizni is szeret, meg igy mindenhova jut a labdábol...

2009. aug. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Bàr nekem nincs gyerekem, de a csalàdban akad rendesen :) én azt tapasztaltam, hogy a jàtékokkal kb. 5p.ig vannak el, mig uj és érdekes, utànna mehet a kupacba! Pl. u.hugom lànyainak fa kisvasutjuk van, amit lehet böviteni, na azt speciel imàdjàk! Az egyik kiscsajnak vettem 1 éves szülinapjàra egy olyan làbbal hajthato bébi autot! Imàdta mig ki nem nötte!:) A baba az addig tartott mig megkapta! :)Vagy egy nagy fekvö plüsskutya, imàdnak rajta hancurozni! Baràtnöm kislànya imàd fôzöcskézni, ugy hogy egy gyerek konyha fel van neki szerelve! :)

2009. aug. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tolható játékbabakocsi, bevásárlókocsi, főzőszett műanyagból, bébitaxi, motor (a lányok is imádják!), porszívó, vasaló + állvány. Barátnőmnél ilyenek vannak 2 kislánynál.

2 fiam van, azért remélem tudtam segíteni.

2009. aug. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hinta , labda, keményfedles könyv. Mi Fiser Prices tanuló széket vettünk és imádja a mai napig. Jó döntés volt. Ott tanult meg leülni a székre.De elég drága.Nagyon szeret az egyik könyvét amiben állatok vannak és a ha elhúzom a papirt akkor előbújik a fa mogül az állat.Igazából nem tudom jól leírni de hasonlókat nagyon szereti. Az edények is jók mert zzal is imád főzőset játszeni.Lábbal hajtós kismotor.Játék sátor.
2009. aug. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minikonyha, a mellett már tud állni és most úgyis az az érdekes ami mellett állni lehet.
2009. aug. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!
2009. aug. 3. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!