Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kihívjátok a körzeti...

Ha kihívjátok a körzeti gyerekorvost babátokhoz, mennyi pénzt adtok neki?

Figyelt kérdés
Adtok egyáltalán pénzt, vagy megkérdezitek mennyit kér? Hogy adjátok oda?

2012. szept. 26. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Kötelessége kimenni,de megkérdezheted,hogy mivel tartozol.A válaszból észre fogod venni,hogy elvárja,vagy sem.Kétezernél többet semmiképpen nem adnék neki.
2012. szept. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én hívnám is, meg adnék is, de azt mondtam, őt ne hívjam mert úgy sem ér rá. Vigyem be, vagy hívjam a mentőt ha nagy a baj. Azt mondta sok munkája van! Pf. Inkább nem is erőltetem. (nincs másik gyerek orvos! Kis város) _____Amúgy kötelessége lenne ki menni. elsőnek igaza van.
2012. szept. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én egy ötezrest adtam amikor kint volt. De nem én hívtam ki, hanem első alkalommal járt kint. Szerettem volna ajándékcsomagot inkább de hamarabb érkezett a kisasszony és a baba mellől esélyem sem volt vásárolgatni. Nem várta el, de nagyon nem is igen ,,hálálkodott" amiből azt következtettem, hogy nem először kap pénzt:).
2012. szept. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5000et adnék ha jönnie kéne.
2012. szept. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem kötelessége kimenni!

Te beviheted a rendelőjébe vagy ügyeletre, de az egy szolgáltatás,hogy ő kimegy.

A miénk 3 ezret kér!

2012. szept. 27. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nálunk 1x járt kint mikor megszületett,de én nem adtam pénzt amugy én soha nem hivtam ki inkább elvitem a rendelésre.
2012. szept. 27. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyszer volt kint szülés után, akkor nem adtam pénzt.

Én kihívnám, ha kellene, mert lázas, nyűgös gyereket nem cipelek sehova. Főleg télen öltöztetni- vetkőztetni. Megkérdezném mennyivel tartozok. Ha nem mondja, 2000 forintot adnék. Az 5000et túlzásnak tartom picit. De lehet, hogy én vagyok lemaradva. :o)

2012. szept. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mikor megszületett a baba kijött az orvos, akkor egy bonbont kapott, de akkor kötelessége kijönni.

Máskor ha kihívom hát nem tudom, de 5000-t azért sokallok azért a 10 percért.

2012. szept. 27. 08:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem egy háziorvos barátunktól, és azt mondta 5000.- a "tarifa". Megpróbáltam adni, de nem fogadta el a gyerekorvos.
2012. szept. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5000 az túlzás. Egyszer hozzám kellett kihívni az orvost akkor 2000 Ft adtunk, szerintem a gyerekorvosnak is is annyit adnék.
2012. szept. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!