Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rövid hajú kislányok anyukái?

Rövid hajú kislányok anyukái?

Figyelt kérdés
Lenne egy pár kérdésem :) Titeket nem zavar hogy csat meg csuri hiányában a fülbe való ellenére is fiúnak hiszik? Hozzáteszem mi még rózsaszínben járunk is és mégis :/ Így 15 hónaposan zavar... :/ Ugyanis amíg pici volt csak mosolyogtam.... ezen hisz pici baba pici baba :) Alig várom hogy csurit csinálhassak neki de semmi haja max ha egy 5ös ecset nagyságú ha van :D :D
2012. szept. 27. 13:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mondok jobbat: a lányom kb 10 hónapos lehetett, hosszú, sűrű barna haj, benne két szép lila csat. Néni: de ronda az a csat! Hogy lehet ilyet a hajánál tenni? Amúgy kisfiú vagy kislány?

Na erre mit lehet mondani? :)

2012. szept. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
:D Az utsón jót röhögtem.
2012. szept. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Vegyél neki olyan pólót amire rá van írva, hogy "I'm a girl"

Fogalmam sincs hol kapható de szerintem marha cuki


[link]

2012. szept. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Van vagy 20 fejpántunk :D Mikor azok vannak rajta általában nincs le kisfiúzás :) Nem is úgy zavar ez engem tudjátok mert öltöztetem néha olyan szerkókban hogy nehéz nem észre venni hogy ő kislány, csak tudjátok amikor kiderűlt a pocakomban hogy kislány gondoltam egyből milyen jó lesz a csurizás meg a csatozás :D Hát erre még várhatunk :)
2012. szept. 27. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!